Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем с оригинално CD радио на Rover 45
МнениеПубликувано на: Съб Ное 30, 2019 7:23 pm 
Аватар

Кола: Rover 45 Diesel

Здравейте колеги.
Наскоро се сдобих с оригиналното радио за 45-цата, което почти не е ползвано и е като ново, свири перфектно и много му се кефя. Обаче има един проблем, на който още нямам решение. Когато му сложа оригинални дискове с музика, каквито и да са тръгват веднага и всичко е наред. Когато обаче му сложа записан от мен диск, разбирасе AUDIO CD, не MP3 и не тръгва, изписва CD ERROR. изхабих 6 диска вече.... Записвам ги с NERO на най-бавна скорост която ми дава в случая 16х давам да финализира диска и му давам Track-at Once или Disc-at Once и с двете не става, като разбирасе му давам да финализира накрая. Пробвах да ги направя и на WAV формат и пак да ги запиша на AUDIO CD, но нямаше ефект. Оригиналното радио попринцип чете само AUDIO дискове, но има някаква тънкост на записване. Отделно използвам само CD-R дискове, марката не я знам, но едва ли тя има значение. Окото което чете съм сигурен че нищо му няма, защото оригиналните дискове веднага захапват. Ако някой се е сблъсквал с този проблем и го е отстранил, ще се радвам да сподели как. Изчетох доста по форумите, на повечето в този случай не открих някакво адекватно решение. За информация радио е Blaupunkt XQE100380
Благодаря предварително! :)

Профил  

Заглавие: Re: Проблем с оригинално CD радио на Rover 45
МнениеПубликувано на: Нед Дек 01, 2019 11:54 am 
Аватар

Кола: Rover 45 Diesel

Проблемът е решен. Оказа се модела на диска. Не става с всички модели. Досега пробвах с диск на D-MAX и на AdvanCD - без успех. След което пробвах с диск на HP и стана. Всичките са CD-R и всичките на 16х скорост записани.
Поздрави!

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа