Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Ровер 200 2.0турбо ....
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2013 10:15 am 
Аватар

Кола: 620ti

за ся е зазимен,пък и почнах ремнт в къщи и нямам много време,но и да имам време няма финанси за него още :)
Изображение

Rover, for the first time was inspired by the motorbike engines. The first award winning was K-Series. The long-bolt design and the lightweight construction spanned everything form a 1.1. litre four pot to a 2.5 litre V6!!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2013 3:19 pm 

Кола: Rover 200

Колега имали развитие по проекта... ? След като прецаках мотора на моя (1.4 16v)се замислям със какъв да сложа... 1.8 от Zr или 2.0 турбо :) Какви доработки се правят за да влезе 1.8 ? За турбото ми стана г/д ясно какво е необходимо :) Поздрави!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2013 5:20 pm 
Аватар

Кола: 620ti

ми нищо не стана,колата е начасти а купето замина на вторични суровини,както и да го мислиш по добре я продаи и си купи по мощтна :) за 1.8 ввц ти тряя цялата инсталация на колата с компа и дистанционното,таблото с уредите също,скоростната кутия,полуоски и щанги за скоростите,изпускателните колектори,тампона от към ангренажа,тампона от към скоростите със стоиката дето се хваща за скоростите и купето,на задната греда нямаш дупки пък да хванеш контращангата,при мен беше една цигания нямам думи :) и това е,занимавката е голяма и няма смисъл според мен

Rover, for the first time was inspired by the motorbike engines. The first award winning was K-Series. The long-bolt design and the lightweight construction spanned everything form a 1.1. litre four pot to a 2.5 litre V6!!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 12:14 am 

Кола: Rover 200

Благодаря ти много за информацията :) Ако намеря донор на добра цена може да я започна... Много се привързах към тази кола и ми се иска да я възстановя със по-голямо сърце :)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC + 2 часа