Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ровър 820
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 10:06 am 

Кола: Rover

Колеги,сам си подържам Ровъра както и всички предишни които съм притежавал.Имам нужда отсъвет как да проверя дали бензиновата ми помпа дава необходимото налягане.Пусках я извън резервоара и изхода притиснах с прът започна да пръска.На свободен ход извърля гориво на около 5-6см.Проблемът ми е,че на газ върви перфектно но на бензин глъхне.Горивния филтър е нов а обратно в резервоара се връща съвзем малко гориво.Чакам съвет,този Ровър мие трети по ред и съм много доволен от возия и вътрешен комфорт.

Профил  

Заглавие: Re: Ровър 820
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 11:52 am 
Аватар

Кола: MG ZR 160

Аз се сещам за варианта с манометъра, ама трябва и да намериш такъв бензинов и да го закачаш на входното гориво някъде.Стойностите трябва да са при контакт към 4 бара и при работа 3.

Профил  

Заглавие: Re: Ровър 820
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2014 4:04 pm 

Кола: Rover

Колеги,продавам за Ровър 800 - 825 предна броня тъмно сив металик с нова хром лайсна за 100лв. Оригинални лети джанти 16-ки с летни гуми 205Х55Х16 за 350 лв.Мигачи с вградени допълнителни лед светлини за 50 лв.Купувам железни 5 бр.15-ки за Ровър за да си монтирам зимните гуми.Колеги готов съм и за комбинации!Желая Ви безаварийно пътуване.Тел.0895555479 Симеон.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа