Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Компютърна диагностика - къде?
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 8:13 am 

Кола:

Явно имам проблем с ел.системата, но днес направо ме разби - сутринта не искаше да пали. Включвам на контакт, а се свалат стъклата....

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 9:04 am 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

Ще те помоля да се въздържаш от ползването на ГЛАВНИ БУКВИ-звучи все едно се караш!

:arrow: http://roverclub-bg.com/forum/viewtopic ... ight=#1287
:arrow: http://roverclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=73

Профил  

Заглавие: Моята история!
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 9:48 pm 

Кола:

Лоша работа.
От лятото имам 825 дизел 97г.
След половин месец започна същия проблем, само че се появяваха един след друг.
Първо- изненада :shok: не ще да пали, ни звук ни стон- бутане, дърпане ОК. После няма проблем пали 10/10. Няколко дни по-късно пак същия проблем. Казват ми стартер- тичам при Пишман майсторите на Сливница, там нямали дотъп до стартера пращат ме на Раковска в сервиз с канал да го свалят. Там ми казват няма проблеми / аман от всеразбиращи майстори/ 8 часа сваляне и качване общо- разглобена на половина, източен антифриз за 30лв и масло за 25лв/ не знам как става :idea: и в карайна сметка:" Повече няма да поглена ROVER"/ Уж оправена аз почти доволен като изключим 120лв за тази дейност без горепосочените за масло и антифриз, който се изпариха :cry:
След два дни пак не ще да пали :evil: отивам за рекламация- " О ПРОБЛЕМА НЕ Е В ТЯХ"
След като я бутах почти всяка сутрин, на 5-6 ден до там :?
Почти час ровичкане от яд по аклумолатор, бушончета и кабеляци откривам кабел, който отива в стартера и му е нарушено шлаухчето и търка "там някъде" размествам го и няма проблеми.
Появява се проблема със стъклата- чета аз преди да питами виждам от предоствените ти и на теб линкове по-горе за проблема и веднага в уж препоръчан ми сервиз ми казват- алтернатор / да си дойдем на проблема/ искат ми минимум 50 сваляне, ремонт и качване без частите. Оствям за малко проблема за по-късно и се ядосам на свалящите се постоянно джамове. Един ден откривам, че може би проблема не е в незареждащия алтернатор, а клемата на акумолатрора + / разиграла се е, след затягане го няма проблема.

Скоро / надявам се / ще хода при препоръчан близък човек, който " си разбира от работата" по ел.часта и е навит да се заеме да погелднепърво този кабел, а после и алтренатори и т.н.
Има ефект и качество ще го споделя.

Бел.ред. : Благодаря на всеки, който е имал търпението да прочете преживяванията ми ;) Ако има някой да помага ще съм благодарен, а явно и не само аз :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 9:53 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

Не паленето, по-точно не въртенето, каквото явно е имало при теб го имаше и при 6-цата. Когато акумолатора беше паднал доста(не толкова, че да няма музика и фарове, мигачи и стопове) но не искаше да завърти стартера въобще! само почукваше някъде нещо и толкова :shok: :?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 10:02 pm 

Кола:

porostorm написа:
Не паленето, по-точно не въртенето, каквото явно е имало при теб го имаше и при 6-цата. Когато акумолатора беше паднал доста(не толкова, че да няма музика и фарове, мигачи и стопове) но не искаше да завърти стартера въобще! само почукваше някъде нещо и толкова :shok: :?

Замерваха ми акумолатора и казаха, че е ОК. Както споменах в предишния пост като наместя кабела / ако се е разместил/ и пали от раз. Дори сутринта при -2 С / толко ми покаваше термометъра в 5.30ч./ запали с докосването на ключа :P

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа