Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Rover 825 Si 2.5 и Rover 75 имат ли сходен двигател ???
МнениеПубликувано на: Нед Мар 27, 2011 4:48 pm 

Кола:

Карам Rover 825 Si 2.5 и наскоро мой познат си взе Rover 75 ,който много ми хареса от вътре и от вънка.От няколко дена се питам дали е възможно да се сложи двигател от Rover 825 Si 2.5 175 Кс. на Rover 75 2.5 автоматици.И двата двигателя са KV6 !?А и аз неискам да се разделям сас моя 825 Двигател , понеже е на 90 000 км. и е в отлично състояние. Дали ще паснат? четох в няколко чуждестранни форума , и всеки споменава различни мнения спрямо ускорение , обороти , място за двигателя и неща за които само предполагат.Някой ако го е правил или знае нещо по темата ще се радвам ако сподели.

Благодаря предварително.
:?:

Профил  

Заглавие: Re: Rover 825 Si 2.5 и Rover 75 имат ли сходен двигател ???
МнениеПубликувано на: Сря Авг 10, 2011 11:40 am 
Аватар

Кола:

rosenvarna написа:
Карам Rover 825 Si 2.5 и наскоро мой познат си взе Rover 75 ,който много ми хареса от вътре и от вънка.От няколко дена се питам дали е възможно да се сложи двигател от Rover 825 Si 2.5 175 Кс. на Rover 75 2.5 автоматици.И двата двигателя са KV6 !?А и аз неискам да се разделям сас моя 825 Двигател , понеже е на 90 000 км. и е в отлично състояние. Дали ще паснат? четох в няколко чуждестранни форума , и всеки споменава различни мнения спрямо ускорение , обороти , място за двигателя и неща за които само предполагат.Някой ако го е правил или знае нещо по темата ще се радвам ако сподели.

Благодаря предварително.
:?:

ECu-то е различно- единия е със сименс, а другия е бош. Доколкото знам 2.5 монтиран в 75 е по-надежеден сравнен с този в 800, но не зная какви са разликите.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа