Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 21, 2009 9:44 am 

Кола:

v.vasilev написа:
Колеги, малко късно пиша, но няма смисъл от побългаряване.
Нова бобина на MEAT DORIA - 50лв с отстъпката от магазина който пуснах в темата "Бял списък ...
Не се занимавайте с глупости

Щом е така нека се забие някъде на по-видно място, че все по-често започвам да чета за проблеми за бобини, а след 1 месец лично на мен ако ми се случи, ще съм забравил къде да я намеря :)

Профил  

Заглавие: Re: Проблем с бобината-РЕШЕНИЯ
МнениеПубликувано на: Пет Дек 19, 2014 9:44 pm 

Кола: rover 618 i

Zdraveite!
Otnosno bobinata na tezi rolvari im e goliama bolka, metoda s bobina ot drug avtomobil e nai iakia variant, da si reshte problema s zapalvaneto. Stava po slednia nachin...
Otvariash delkoto vzemash kabela ot kumotatora kum bobinata i go zakachash na izvod 1 na bobina ot ruski, ili primerno bmv avtomobil, drugia kabel zahranva drugia izvod na bobinata i ottam visokoto naprejenie go puhvash pre izhoda na ednata tapichka v distributornata kapachka, zamazvash s malko silikon da ne izliza i zatvariash kapachkata, palish i karash kolkoto izkash. Ne mislish za bobina pone niakolko godini 100% az do sega sum taka i kolata mi e pushka veche 5 godini. Nadiavam se da ste me razbrali kak stava nomera: blagodaria

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа