Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 01, 2010 12:30 pm 

Кола:

днес смених външните накрайници.марката е teknorot не съм я чувал но като купих колата преди месец стария собственик ми ги даде.тои ги е купувал и незнам от къде са.по 21 лв бройката.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 7:16 pm 

Кола:

За пет години съм сменил един вътрешен накрайник и два амортисьора предни по 115 лв от Евро 07.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 12, 2010 2:17 pm 

Кола:

предни накладки на делфи- 68.90 лв
задни не помня каква марка - 50 лв

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 7:17 am 
Аватар

Кола:

Две външни карета по 125 лв. Metelli и четири четириелектродни свещи на Bosch за 32 лв.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 13, 2010 3:05 pm 

Кола:

Вчера си взех един 620SDi.

Днес смених:

2 бр. горни шарнирни болта - 98 лева, като това включва и работата.
задни накладки - 60 лева, пак с работата
пълнене на климатик 75 лева.

Засега съм изненадващо доволен от машинката.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 14, 2010 12:17 am 
Аватар

Кола:

Предни горни шарнири марка "555"- 60 лв за 2-та броя.
Утре ще ги сменя.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 19, 2010 4:17 pm 
Аватар

Кола:

Аз взех Ровер 600 Сди, значи, Горни шарнирни болтове, външни накраиници, задни накладки, маншони на каретата и смяна на масло за 300 лева с работата, шарнирите на SIDEM 48 лева с доставката, накраиниците бяха по 21 лева мисля, а маншоните по 15, маслото е 5 литра(1 резервен съм си оставил) на Elf за дизелови двигатели ми излезе 80 лева(16 лв/л) накладките бяха и те около 50-тина лева :) това е за сега. Но имам един проблем, двигателя започна да "прилопва" и мисля, че няколко тампона са за смяна, на скоростната кутия съм сигорен, че са за смяна..... та като ги сменя ще кажа колко излиза всичко :) :rvcl1:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 10:13 am 

Кола:

hristo1987 написа:
Аз взех Ровер 600 Сди, значи, Горни шарнирни болтове, външни накраиници, задни накладки, маншони на каретата и смяна на масло за 300 лева с работата, шарнирите на SIDEM 48 лева с доставката, накраиниците бяха по 21 лева мисля, а маншоните по 15, маслото е 5 литра(1 резервен съм си оставил) на Elf за дизелови двигатели ми излезе 80 лева(16 лв/л) накладките бяха и те около 50-тина лева :) това е за сега. Но имам един проблем, двигателя започна да "прилопва" и мисля, че няколко тампона са за смяна, на скоростната кутия съм сигорен, че са за смяна..... та като ги сменя ще кажа колко излиза всичко :) :rvcl1:

Абсолютно същите проблеми имах и аз на моето SDi. Горни шарнири, задни накладки и тоя тампон на скоростната кутия. Пиши горе долу за колко си разрешил проблема с тампона, засега само той ми остана.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:30 pm 
Аватар

Кола:

zhivkojujo написа:
hristo1987 написа:

Абсолютно същите проблеми имах и аз на моето SDi. Горни шарнири, задни накладки и тоя тампон на скоростната кутия. Пиши горе долу за колко си разрешил проблема с тампона, засега само той ми остана.

Колега, тамнпона ми го направиха от на Лада Нива, незнам как го поизрязаха и стана без проблем но ми излезе и тампони на реактивната щанга и ляв долен шарнир, тампоните...4 броя ги намерих за 8 лева, а шарнира за 20 :) това става въпрос чисто нови. До колкото до тампона на скоростната кутия... 10 лева с монтажа :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:40 pm 
Аватар

Кола:

Това с тампоните от Лада нива ме интересува...

Виждам че си от търново, и тъй като събора тази година е в Търново, а аз ще бъда там, може ли малко информация къде евентуално могат да ми свършат и на мен тези манипулации с тампоните от Нива?
Накакви координати или телефон на сервиза например?

едит- не бях довършил мнението

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 3:52 pm 
Аватар

Кола:

graver написа:
Това с тампоните от Лада нива ме интересува...

Виждам че си от търново, и тъй като събора тази година е в Търново, а аз ще бъда там, може ли малко информация къде евентуално могат да ми свършат и на мен тези манипулации с тампоните от Нива?
Накакви координати или телефон на сервиза например?

едит- не бях довършил мнението

Ами колега, има една авто-морга в село Славяново(Поповско), там има един на име Кадир, нямам телефон, общи познати имаме и така се свързах с него. Та човека гледа какво е за смяна и го сменя с идентично :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 10:46 pm 
Истински потребител
Аватар

Кола:

От Дарукар си купих капачката за халогена на бронята 50лв, 2-та семеринга на диференцяла и семеринга на опорния лагер на полуоската 53 лв. Купих алтернатор Бош от Бойко 100 лв. Стария го вьзтановявам сега. 30лв лагерите скф,20лв нови прьстени на колектора на статора. Остана да проверят статорните намотки и диодния блок. Голям проблем е релето за алтернатор Бош. Нашия модел струва 250лв но го няма в Бг на скалд. А четките са запресовани и трудно се сменят ако не е и невьзможно. Смених свещите Дензо иридиум 100лв от косер. Чистих дюзите в ултразвукова вана. Определено има ефект в вьрвенето след процедурата. 90 лв ми струваше с свалянето и качването на дюзите.

Профил  

Заглавие: смяна консумативи
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 8:06 am 
Аватар

Кола:

След закупуването на моят rover 620si 16v 2000k 131 k / взет от часно лице от Италия 135000 км. 96 г./ смених . 2бр. ангр. и3бр пистови ремъци 2 бр. ролки възд. ф. маслен ф. масло двиг. 4 л. всичко това 190 лв. Закупено от маг. Евросервиз .Труд 50 лв. Ходих диагностика на преден мост заден , всичко бе муци .Колата я взех със сервизна книжка При смяната на консумативите стоеше още цената .Човека переодично е сменял всичко двиг. масло ШЕЛ. Акумолатора му е производство 1997 г сух , да не повярваш . Всичко е перфектно.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 5:36 pm 
Аватар

Кола:

Къде ги намери тези три пистови ремъка бре?
:wow:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:17 am 
Истински потребител
Аватар

Кола:

От евро 007 купих горната помпа на сьединителя за 79лв на фирма Akron Италия. Била фирма на Malo. Сьщо взех и рем.комлект за долната помпа на фирма Seiken японски 20лв. Комлекта включва буталце с гумичките на него,маншон и пружната.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа