Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Катализатор -смяна за прави тръби
МнениеПубликувано на: Пет Ное 21, 2014 10:54 am 

Кола:

Колеги,мина известно време но все пак ще пиша за резултата махнах катализатора сложих права тръба и всичко е наред да не кажа,че стана една идея по-пъргава в ниските обороти! Няма разлика в разхода (вечния спор) всичко си е наред само остана едно - годишния преглед! :D Ще видим дали там ще има проблем.

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 22, 2014 12:30 pm 
Аватар

Кола: Roover75 v6 150к.с.

:?: Един въпрос и от мен.Ако махна катализатора на моя Rover75 2.0 бензин,дали ще намали разхода и дали ще върви по-добре(струва ми се,че на старт е малко тромав).И дали ще има проблеми с компа?

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 14, 2015 8:37 pm 

Кола:

Пичове позабравих да пиша по тази тема,но махнах катализатора сложих права тръба и всичко е супер няма разлики в разхода бля бля и там който квото говори всичко е ок.. ако някой има колебания - вече знае!

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 15, 2015 7:39 am 

Кола:

Petar1966 написа:
:?: Един въпрос и от мен.Ако махна катализатора на моя Rover75 2.0 бензин,дали ще намали разхода и дали ще върви по-добре(струва ми се,че на старт е малко тромав).И дали ще има проблеми с компа?

при теб ще има проблем,ти си с 3 катализатора и 3 ламбди.като махнеш задния ще почва да ти свети чека от време на време.а мудното ускоряване в началото е направено нарочно за да щади съединителя при потегляне.точно затова имаш и клапи на всмукателния колектор.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа