Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Проект: Ровер 200 T16 турбо
МнениеПубликувано на: Пон Авг 21, 2017 9:28 am 
Аватар

Кола: 620ti

Такова извращение не бях виждал скоро,биелата пилена отстрани лагера рязан с шлайфа обаче не е затегнала тя ами на 1ви цилиндър хаха като го въртя като го събира не усети ли че затяга бахти чисто нов колянов вал му еб**** мамата,та ако аз не трябва да се занимавам ти изобщо,добре че имам бутала и биели ще шлайфа вала с нови лагери и ще стане но не е там проблема

Rover, for the first time was inspired by the motorbike engines. The first award winning was K-Series. The long-bolt design and the lightweight construction spanned everything form a 1.1. litre four pot to a 2.5 litre V6!!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 27, 2017 9:03 am 
Аватар

Кола: Ровер 200 Т16

Ако колегите не разбират нокомент говори за предишния майстор който си взе парите и даже доста повече от това което трябваше да направи и да смени като части за нови , но уви явно си е прибирал парите. За съжаление найстина е срал на двигателя и доста от нещата ги и няма. Човека се казва Милен Генчев и се пиши прилепамг аз не го препоръчвам като майстор защото е мушенник. Доста от нещата не ми ги върна и доста от нещата не е сменил. Имайте едно на ум с този човек защото ще ви илъже, поне аз бях. Иначе като цяло двигателя ще стане и скоро се надявам всичко да е както трябва. Колегата нокомент се е заел със него и няма да го оставим докато не тръгне.
Изображение

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 27, 2017 1:07 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

:mhihi:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 27, 2017 8:56 pm 
Аватар

nedyalkovN написа:
проекта е труден най вече заради предишния собственик ,решил да се прави на майстор.но само с четене в нета без опит не става ,то и кучето гледало как се правят кюфтета амаа....въпреки всички проблеми колата ще стане.а на предишния собственик мога да му каза само 1,да не се занимава повече с двигатели,просто не му се отдава тази работа

:mhihi: сега заради теб става още по труден :) до края на седмицата се надявам да я покарам

Изображение

А тоя белия ще ви го покажа като го разработя :D

Изображение

Rover, for the first time was inspired by the motorbike engines. The first award winning was K-Series. The long-bolt design and the lightweight construction spanned everything form a 1.1. litre four pot to a 2.5 litre V6!!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 28, 2017 8:47 am 
Аватар

Кола: Roover75 v6 150к.с.

marcho1991 написа:
Ако колегите не разбират нокомент говори за предишния майстор който си взе парите и даже доста повече от това което трябваше да направи и да смени като части за нови , но уви явно си е прибирал парите. За съжаление найстина е срал на двигателя и доста от нещата ги и няма. Човека се казва Милен Генчев и се пиши прилепамг аз не го препоръчвам като майстор защото е мушенник. Доста от нещата не ми ги върна и доста от нещата не е сменил. Имайте едно на ум с този човек защото ще ви илъже, поне аз бях. Иначе като цяло двигателя ще стане и скоро се надявам всичко да е както трябва. Колегата нокомент се е заел със него и няма да го оставим докато не тръгне.
Изображение

Моето мнение е коренно противоположно!
Миналата година направи ремонт на моя Rover 75,издухана гарнитура на задната глава,той направи и двете,разбира се.Причината за ремонта е друга тема ;) .Парите които дадох,бяха повече от нормални за работата!Сменял ми е и съединител,горна помпа,допълнителен термостат на по-ниска температура,датчик да включва перката по-рано,и всичко е било качествено изпълнено и на нормална цена!
Но както се казва-всеки има право на мнение!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 28, 2017 11:27 am 
Аватар

В които и сервиз да идеш ще ти сменят гарнитурите на главите,става въпрос че е взел една камара пари и е исрал едно голямо лайно а всичко беше ново иначе бая ме плюваше а той кво направи,абсолютно нищо иначе на приказки е най голям,тва е една голяма подигравка с момчето,големи обещания накрая нищо и сума пари на вятъра

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 28, 2017 11:36 am 
Аватар

NoCommenT написа:
В които и сервиз да идеш ще ти сменят гарнитурите на главите,става въпрос че е взел една камара пари и е исрал едно голямо лайно а всичко беше ново иначе бая ме плюваше а той кво направи,абсолютно нищо иначе на приказки е най голям,тва е една голяма подигравка с момчето,големи обещания накрая нищо и сума пари на вятъра

Е точно"В които и сервиз да идеш",се появи проблема с гарнитурите!Защото за да спестя едни 50лв.пътни до Милен,отидох в един сервиз в София,и после"мяу"!

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 29, 2017 7:33 am 

Кола:

NoCommenT написа:
а ти като говориш много защо набута човека с 1 купчина боклуци от които нищо не става?защо му продаде двигател с 3 бутала при положение че ти го купи от работеща кола ?ти най малко трябва да говориш за това кой кого е излъгал,защото точно ти го вкара в този филм.а моята най голяма грешка беше че изобщо се захванах да правя нещо от купчина боклуци,някои от които даже на са за ровър.и като цяло не искам даже и да си спомням за този случай,ще ми е обица на ухото за цял живот

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 29, 2017 10:18 am 
Аватар

Остави ти тва кво съм набутал,двигателя беше с превъртяла биела така го взех,тук става въпрос кво си направил уж много разбираш да пилиш биелата че да легне и лагера да режеш с шлайфа тва по филмите го няма сложил си сегменти от мотора без турбо а те не стават и тогава за кво ти е дал една камара пари,за тва става въпрос че си му обрал здравите части,не става така батка,болтовете на реактивните щанги дет се хващат за носачите са с превъртели резби една камара работи,основни и биелни лагери чисто нови къде са защо не му ги върна ми си сложил кои знае кви много работи са амортисьорите на багажника си му сменил се едно за части си е ползвал колата палеца беше на 16 години поне,страшно е нямам думи и не се опитвай да отклоняваш темата кои кво е продал,а ти кво си направил и си взел пари

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2017 6:03 am 

Кола:

ами той двигатела е с частите които ТИ му продаде,даже и бившия ми колега който го сглобява каза че си му продал боклуци.аз не съм взел абсолютно нищо и никога няма да се унижа да му взема амортесорчетата от багажника ,както казва той щото те са по 10лв нови.просто сте смешни .ти като си голяма работа що не го направи тоя двигател толкова години ?просто защото си му ебал майката и затова го набута на друг.незнам сега на какъв се правиш ,но и не ме интересува.за мен всичко е приключило,приказвайте квото си искате.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2017 2:08 pm 
Аватар

Да взема да кажа какво точно става че хората се объркаха. закупех двигателя преди няколко години от колегата нокомент, той искаше тогава да си го монтера в неговия ровер но за съжаление нямаше възможността а аз постоянно го питах дали го продава. Дойде момента в който се нави да ми го продаде с идеята да го зглоби и монтира в моята кола за съжаление се наложи да замине за чужбина и така трябваше или да чакам да се върне или да си го правя аз. Реших да го взема и да го започнем с ой приятел но за съжаление като не ме го виждали цял ни беше трудно. Обадих се на МИЛЕН и го питах дали ще може да го монтира, дойде видя го и каза че ще го направи, разбрахме се за какви пари е само работата и ако излезе нещо допълнително ще плащам. От моя страна нямаше ядове само за слагането и зглобяването ми взе 1000 лева. Не помня точно аз ли го закарах или той го взе но мотора седя доста време при него,а идеята беше зглобява мотора карам колата и до месец да е на линия. Да но не станаха така нещата след като почна да го прави каза че биелите не стават, оставих му около 500 лева за биели уж да ги сменяме но накрая биели не се взеха и не разбрах къде и отидоха парите забравих да допълня че като беше мотора при мене поръча ми сегменти който в последствие разбрахме че не са за този мотор и че са с доста по ниска цена от която той ми каза 300 лева за сегменти. И така оставих колата каза да му дам 500 лева напред за работата след това се почнаха за други магарета,после лостова система, други полуоски,палец нов с кабели,масла,антифризи,маркучи за масления радиатор който все още нямам нови лагери понеже тия дето бяха не ставали и в крайна сметка все пари. Мота ме доста време колата си седеше и реших да си я взема естествено му бях платил труда + много тачсти който сега разбираме че само е прибирам парите. отидох взех си колата която беше натоварена със уж мой неща но уви като почнах да смъквам на стария ми мотор доста неща липсваха който най много се търсят, Дет се вика доста останах изненадан от този факт и за съжаление от това което бяхме се разбрали нищо не бе свършено. Още повече като каза че колегата му го е правил а не той. Имал съм дал съм ги парите но аз не мога да си обясня как има такива хора да ти седи колата почти година и нищо от което да сте се разбрали да е свършено. Дори и за електричар си платих уж да я навърже както трябва, изпускам някой неща но поне си пазя всички бележки с който съм му пращал пари. Ето и сега се сетих още нещо главата я бяхмешлайфали а като отиде при него взе пари и за шлайф не била добре, за мен това са лъжи и който каквото и да говори Господ има и рано или късно ще му се върне. За това аз ви казвам да внимавате измамник е поне за мен. Твърди че мотора не става е как не става като колегата го запали и за доста по малко време ще го съживи не ми я много ясно. А относно другия колега който е доволен колата ти щом има допълнителния датчик няма да имаш проблеми никакви с гарнитурата, ако го нямаш тогава е лошо защото трръгва късно да охлажда стандартната перка и за това хвърля гарнитура, дори и ти можеш да си го монтираш сам, другото във всеки сервиз го правят.

моля дя не спамим темата повече, проекта си върви с пълни сили и скоро ще има клипове на звяра.

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2017 4:17 pm 
Аватар

Това"другото във всеки сервиз го правят."сигурно е така,но като вдигнат капака,гледат много учудено :o .Поне там където съм ходил.Та затова...

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2017 7:04 pm 
Аватар

Миналата година идва един със 75ца 2.0 бензин за смяна на масло и филтри и ми вика че му го издърпвали маслото с машина щото нямал пробка,слязох в канала отвих пробката и източих маслото,та верно е че има и такива дето се чудят кво става,за сега всичко върви качих мотора днес утре досглобявам и палим към слънчака,а между другото като продухвах маслените магистрали искочиха някви странни боклуци отвътре

Изображение

Изображение

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 31, 2017 8:45 am 
Аватар

Първата смяна на маслото при мен беше точно така :wow: .
Маслара даже ме викна в канала,да ми покаже,как не са направили пробка!Имало само засечка къде да бъде.И аз бях много горд,че моето МПС е толков модерно та с помпа ще смучат маслото.Даже се похвалих във форума :wow: !
Добре,че ми показаха къде е пробката с нарочна снимка.
Та за това... :resp:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 01, 2017 7:47 pm 
Аватар

Може да се каже че колата вече е почти готова и скоро ще ходя да си я прибирам. Колегата свърши адски много работа и успя да съживи дългия проект който започнах за което много му благодаря.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа