Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 13, 2011 9:37 pm 

Кола:

Здравейте,
още едно питане... за Rover 200, то се знае, трябва да сменя свещи, Lambda Sonda /може да имам грешка/ и лагери. :cry: :cry: :cry:
Някой може ли да ми каже как да го направя на едно място.. и ако може да не е цифромания? :roll:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 13, 2011 10:38 pm 
Аватар

Кола: Codename: Theta

Жоро Порше
0889110015

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:35 am 

Кола:

Благодаря. :)
Я.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 4:25 am 

Кола:

totko написа:
Ролката на хидравликата обтяга ремъка на хидравликата и струва някъде 60лв.
Аз лично не я сменях със консумативите, но после се разби лагерчето и бях принуден да я сменя.
Цената на тази ролка е 200 лева!Е в някоя морга може да ти я дадат за 60,но ти си решаваш и за да не съм голословен виж тук....
http://drive.bg/index.php?ModelId=5328&cPath=10116_10182

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 6:55 am 
Аватар

Кола: Codename: Theta

bocmana написа:
totko написа:
Ролката на хидравликата обтяга ремъка на хидравликата и струва някъде 60лв.
Аз лично не я сменях със консумативите, но после се разби лагерчето и бях принуден да я сменя.
Цената на тази ролка е 200 лева!Е в някоя морга може да ти я дадат за 60,но ти си решаваш и за да не съм голословен виж тук....http://drive.bg/index.php?ModelId=5328& ... 0116_10182

Правилно - скъпа си е :(
А тя дали няма вариант да се отвори и да се смени само лагер или нещо по-малко?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 16, 2011 8:42 pm 

Кола:

Огромно благодаря за инфото.
Човека си познава марката и без да ми съчинява истории погледна, провери и каза. Точно, ясно и коректно.
Благодарско!!!

:) :) :)
Яна

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 11, 2011 10:34 am 
Аватар

Кола:

Zdraveite,Kolegi!Lutam se i ne moga da si nameria Voden radiator za Rover 200 Diesel 99godina!Ako niakoi ima ideia,kade moga da si nameria ne6to na staro,da pi6e!?Namiram se v Sofia!Blagodaria!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 11, 2011 12:37 pm 
Аватар

Кола: 200

Namiram se v Sofia!Blagodaria!!![/quote]

а също и в България. Използвай кирилицата. А относно проблема ти- виж тук
http://roverclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=11359

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 11, 2011 4:39 pm 
Аватар

Кола:

Благодая за информацията!Ще се поинтересувам :)

Профил  

Заглавие: axl
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 2:45 pm 

Кола:

Колеги, имам питане. От къде мога да закупя щипки за лайсна за прозорец на врата за Роувър 200. :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 20, 2011 11:03 am 
Аватар

Кола:

Радиатор,не си купих!Пробвах добавката на LIQUI MOLY,за запушване,и вече не тече!Явно дупката е била малка!

Профил  

Заглавие: Части
МнениеПубликувано на: Пон Юни 20, 2011 1:47 pm 

Кола:

Ролка за ангренажа-49лв.Марката е "INA"made in England. ремак 54лв,водна помпа 47 а има едно моторче което държи обортите някои зн ли чена

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2011 4:02 pm 
Аватар

Кола:

Колеги,кажете ми цени за шарнир?За Rover 200 Diesel,99-та!? :?:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 11:30 am 
Аватар

Кола:

Здравейте, колеги :) От около две години чета форума, но чак сега пиша.
Налага ми се да сменям предни амортисьори, накрайник ляв външен и каре. За цена на частите не ме ориентираха, но ми казаха, че работата ще ми струва около 100лв. Ако някой е сменял тези консумативи моля да сподели, както и за цената на работата, която ми искат. Благодаря!
За две години и половина по колата ми сменям само консумативи като масло и филтри, накладки, веднъж правиха и палец+дистрибуторна капачка, която ми излезе 90лв в сервиз на Бош. Преди около 2 месеца ми смениха и каре с маншон, взеха ми 110лв заедно с работата в един гаражен сервиз. Но от прегледа на колата сегашният майстор каза, че не му прилича да е сменяно нещо с ново. И е факт, че при навит пълен десен волан трака, та се не трае, отново.
Иначе като цяло съм супер доволна от количката :) до сега не ме е оставила никъде като се има напредвид, че за месец минава между 1000 и 1500 километра градско :)
По отношение на сервизите - ще избягвам незаконните гаражни такива. Ако може някой да сподели за гр. Пловдив къде си е карал колата и да е доволен разбира се. Защото искам да си хвана един майстор, а не всеки да чопли каквото разбира или си мисли, че разбира. Има още сигурно 100 000 неща, които искам да Ви питам, но за сега тези които са ми по-важни.

Ако човек може да си пожелае нещо, без да се притеснява за него, всяко желание ще се изпълни веднага!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 11:30 am 
Аватар

Кола:

Здравейте, колеги :) От около две години чета форума, но чак сега пиша.
Налага ми се да сменям предни амортисьори, накрайник ляв външен и каре. За цена на частите не ме ориентираха, но ми казаха, че работата ще ми струва около 100лв. Ако някой е сменял тези консумативи моля да сподели, както и за цената на работата, която ми искат. Благодаря!
За две години и половина по колата ми сменям само консумативи като масло и филтри, накладки, веднъж правиха и палец+дистрибуторна капачка, която ми излезе 90лв в сервиз на Бош. Преди около 2 месеца ми смениха и каре с маншон, взеха ми 110лв заедно с работата в един гаражен сервиз. Но от прегледа на колата сегашният майстор каза, че не му прилича да е сменяно нещо с ново. И е факт, че при навит пълен десен волан трака, та се не трае, отново.
Иначе като цяло съм супер доволна от количката :) до сега не ме е оставила никъде като се има напредвид, че за месец минава между 1000 и 1500 километра градско :)
По отношение на сервизите - ще избягвам незаконните гаражни такива. Ако може някой да сподели за гр. Пловдив къде си е карал колата и да е доволен разбира се. Защото искам да си хвана един майстор, а не всеки да чопли каквото разбира или си мисли, че разбира. Има още сигурно 100 000 неща, които искам да Ви питам, но за сега тези които са ми по-важни.

Ако човек може да си пожелае нещо, без да се притеснява за него, всяко желание ще се изпълни веднага!

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа