Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Проект: Ровер 200 T16 турбо
МнениеПубликувано на: Сря Дек 06, 2017 6:04 pm 
Аватар

Кола: Ровер 200 Т16

gugubugu написа:
Всичко направено както трябва и с много доза търпение винаги прави впечатление и бива оценено. Действай смило, най вече се забавлявай и се наслаждавай на удовлетворението което ти дава реализацията на всяка стъпка от проекта.

О да тук си много прав, всичко го правя с цел удоволствие независимо колко време и средства ще ми костват. Лошото е че ми станаха и проектите много но това още повече ме надъхва да работя по усърдно и да изкарвам още повече пари за да имат реализация плановете ми. От снимките се виждат две БМВ-та сивото ми е всекидневната кола в момента 320и 150 конски сили за нея мисля да и направя цялостен М пакет, една боя, хубави джанти и спортно окачване, а другата ще я проектираме за дрифт. В момента е с двигател от бмв е34 М30Б35 с 211 коня но има няколко жокера и е към 240 коня. Като цяло не мисля да скачам на нови коли понеже са ми твърде пластмасови и не ми доставят удоволствието от шофирането със всичките тези системи за сигурност. Авто маняк съм и тези три коли ще си ги търкалям докато съм жив дет се вика но ако трябва да съм честен всяка една от трите ще е на първо място поради простата причина, че всяка си има своя чар. живи и здрави да сме на пролет ще има развитие по проектите :)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа