Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам Ровър 75 / CDT 2.0 / 116 k.c / 11.1999г. / 210000км
МнениеПубликувано на: Нед Юни 07, 2015 11:46 pm 

Кола:

Здравейте, преди няколко години през 2010, си купих Ровър 75 и мисля че направих правилния избор, но не и за мен :) Опитах се да го поддържам по най-добрия начин, но в малък град като Сливен/Ямбол е доста трудно с такава кола. Честно да си призная дори ми е трудно да намеря читав майстор за него. Стигнах до решението да го продам и може би някой по-опитен шофьор, по-близо до големите градове, ще успее да се грижи добре за него.

Досега съм сменил:
1. Съединител и притискателен диск - 2011г.
2. Динамо - 2012г.
3. Вентилирани дискови спирачки и накладки - 2013г.
4. Предни носачи и биалетки - 2013г.
5. Предни амортисьори KYB - 2013г.
6. Кормилна рейка - 2013г.
7. Парк троник - 2013г. подарък от жена ми :)
сигурно има още нещо което забравям, но това са основните. Консумативите са сменяни редовно.

Какво не и е наред, искам да бъда максимално обективен и искрен с потенциалните купувачи, затова ще спомена това което знам!
1. Не мога да пусна cruise control (автопилота) опитвал съм 2 пъти и не можах. Честно казано най-дългото разстояние, на което съм пътувал е от Ямбол до Сливен :) така че не ми беше особено нужно.
2. Пукнат е панела на радиото
3. Никога не съм ползвал климатика, не съм го пълнил, не съм го тествал за течове и тн. Исках да го закарам на сервиз, но уви не намерих читав майстор в моя район.
4. Понякога когато не го карам няколко седмици, скоростите му започват да взлизат трудно. Основно 1 и 2, като се раздвижи е ОК, но аз го карам наистина рядко.
5. От скоро ми свети лампичка за проблем с ABS и traction control. Пак проблема със сервиз на който да го закарам.
6. Кората на задна дясна врата е хлабава, май има счупени клипсове ( дойде така след ремонт при един майстор :)
7. Парк троника ми не работи винаги, мисля че понякога се мокрят кабелчетата.

Това е първата ни семейна кола, наистина много си я обичаме със жена ми, но просто не за нас. Специално съм я търсил с бежов салон и british racing green екстериор. Всички знаете чувството предполагам, отделял съм повече пари за нея отколкото за себе си. Затова мисля, че е време някой по-добър от мен да се погрижи за нея. С оглед на написаното, моята цена е 3000 лв.

Петър Пенев
e-mail: dnavenom@gmail.com
тел. 0898835199
Сливен

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Профил