Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам Rover 75 CDT
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2018 7:41 pm 
Аватар

Кола:

Еми колеги, продавам си колата. Дойде време да се разделяме, тъй като явно ще ни трябва семейно комби. Автомобилът е ROVER 75 CDT с дизелов двигател на BMW (M47R), ръчни скорости, цвят бордо. За времето, в което съм използвал колата (към 8 години) съм се опитвал всячески да си я пазя и да не я потроша. Към момента абсолютно всичко функционира и автомобилът няма никакви проблеми. Двигателят е сигурен, като съм извел отделен бутон за (функциониращата) дизелова печка – за да си я паля, когато ми е кеф. Махнал съм заводското аудио, за да мога да слушам МРЗ, CD и да използвам AUX входа. Сменял съм съединител, носачи, сензори, филтри, ролки и какво ли още не, за да ми е изправна колата. Всеки всъщност може да види какво съм правил, щом е член на този форум. Има разни драскотини по боята тук-таме – все пак превозното средство е използвано.
Обявил съм автомобила в сайтовете за продажба, при въпроси можете да се свързвате с мен на 0898600105. Мисля, че цена от 3200 лв. за тоя екземпляр е разумна 
Сайт за обявата: https://www.cars.bg/offer/c2729090

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа