Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 8:18 pm 
Аватар

Кола:

хах колега много добре се е получило :wow: в първия момент се зачудих защото и плеъра ми е същия и съм налепил фолио на същите места :P

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 4:32 pm 
Аватар

Кола: 620ti

ииии ето ни отново след рекламите......

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

ще видим какво животно ще влиза под капака и в двата случая е свързано с пари така че ще почака може и до другата коледа :)

Rover, for the first time was inspired by the motorbike engines. The first award winning was K-Series. The long-bolt design and the lightweight construction spanned everything form a 1.1. litre four pot to a 2.5 litre V6!!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 5:45 pm 
Модератор
Аватар

Кола:

Тоя двигател ще го продаваш и ще търсиш 2-ка ли

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 7:34 pm 
Аватар

ами не аз го имам двигателя,само някой части ми трябват още за да влезе :)

Rover, for the first time was inspired by the motorbike engines. The first award winning was K-Series. The long-bolt design and the lightweight construction spanned everything form a 1.1. litre four pot to a 2.5 litre V6!!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 04, 2013 8:36 pm 
Аватар

те излизали лесно тея полуоски,само трябва да се извадят от външните карета :) имам още малко за разглабяне,остана да сваля рейката и да сложа другата греда и после почва почистване и зглобяване,да се надяваме че ще е по лесно от разглабянето хаха,и естествено парички за чаркове те са най важни :) утре ще снимам лагерите на коляновия вал,леко са изядени,явно съм го карал с малко масло и от там така се е получило :) мерих ключа на сегментите и се оказа колкото на т-серията :) 0,70 ,гледах в един мануал че трябва да е от 0,20 до 0,35 ,тоя развален термостат в началото май прецака всичко карах го все студен и за това така е станало ,снимах и блока отгоре и главата

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

голяма дупка за запълване,мисля да слагам маска от 25ца и да търся броня калници и капак или от 25 или от ЗР,така или иначе моите са за смяна

Изображение

Изображение

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 05, 2013 4:59 pm 
Аватар

одеве разглобих и другата греда с рейката,и пробвах да видя другата как ще седи,малко дупките се разминават но я завих само на скобата на рейката ми избяга едната дупка но може да пробия нова има време ще я измисля

още по голяма дупка зейна :)

Изображение

Изображение

старата греда е от горе а другата отдоло,както се вижда разликата е в стойката за тампона за двигателя,не е като к-серията да се държи само отстрани :)

Изображение

тук тая тръба ми пречи и я махнах и сега влиза :)

Изображение

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 06, 2013 7:12 pm 
Аватар

качих гредите и тампоните за проба,през другата седмица ще видя да кача и блока и скоростите за да знам къде да заваря стойката на тампона от към ангренажа,мисля направо да я заваря а може и с два болта не знам :)

Изображение

тук се вижда как дупката на скобата от дясно избяга и за това мисля да отрежа стойката от гредата и да я заваря на моята поне дупките да съвпадат :)

Изображение

Изображение

тук малко рязане иска че опира в тръбите
Изображение

стойката и тампона от към ангренажа
Изображение

тампона на задната греда
Изображение

тук тоя алуминиев адаптер между блока и скоростите също иска малко рязане,тоя от осмака е по различен от на 200 серията и ще иска малко умуване и на място да го режа,може да се наложи и няколко дупки да се пробият че само една си съвпада
Изображение

а тук се вижда и тампона на предната греда
Изображение

Изображение

ето и скоростите
Изображение

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 07, 2013 2:41 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

Ще стане, само че тая тръба дето си я махнал - умувай как да си я сложиш ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 07, 2013 3:02 pm 
Аватар

няма страшно с тая тръба,тя е там да държи тръбичките на спирачките да не играят и да се пречупят ще им измисля едни г-образни планки и ще ги хвана за купето :)
ето и малко проба как ще седи 8) дано полегне малко макар че и сега не е лек че ще опира в капака и няма да мога да го затворя :D

Изображение

Изображение

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 07, 2013 6:31 pm 
Просто Antifen
Аватар

Кола:

Ако сега така ти опира мотора в капака като сложиш ангренажните колела може би ще опира още повече. Имаше ровър 220 купе и тарга, които имаха гърбици на предния капак за ангренажните колела.
п.с.Червените маратонки твоите ли са?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 07, 2013 6:37 pm 
Аватар

полегна си вече както трябва като сложих и скоростите,бях объркал дупките на адаптора и задния тампон :) сега съвпадат 2 дупки

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

мисля да хвана тампона с болтове а не да го заварявам
Изображение

ето тук бях объркал,бях завил само на най горната дупка и само тя съвпадна,а е трябвало да са на долните две дупки,после ще пробия на адаптора една дупка само да хвана и там болт да държи :)
Изображение

Изображение

Изображение

и тук ще изрежа както съм очертал че опира в тампона
Изображение

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 07, 2013 7:37 pm 
Просто Antifen
Аватар

Кола:

А с 'полуоските' какво ще правиш?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 07, 2013 7:58 pm 
Аватар

няма да опира много в капака защото както казах обърках дупките и като качихме скоростите и тогава си доидоха на мястото и мотора падна по надоло,а на полуоските няма кво да им правя,все пак на старата кутия диференциала беше от 620ти и щом в него влизат значи и в тая кутия ще влязат,те по принцип са еднакви,само "камбаната" дето се хваща към блока е различна иначе щях да си ползвам старата кутия,а полуоски може да се ползват от 220 дизел че по лесно се намират,също и стабилизиращата щанга трябва да се смени пак с такава от дизел че е по дебела :)
защо питаш за маратонките :?:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 07, 2013 9:08 pm 
Просто Antifen
Аватар

Кола:

За да разбера кой си!
Жега!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2013 8:18 pm 
Аватар

днес донапаснах всички стойки за тампоните и гредите,полегна като у тях си :) също и почистих колкото можах,кутията мислех да я боядиша черна,но се отказах,за сега остана както казах сегменти и гарнитури за да се събере мотора и съединител и да го оставям в коша където му е мястото :) наложих и капака на ангренажния ремък и леко стърчи,дано се затвори,че иначе ще играе големия чук :)
рейката е готова,само да видя как ще я центровам :)
Изображение

хванах стойката на крушовидня тампон с 3 болта,мисля че са достатъчни и затегнах здраво
Изображение

и стойката на тампона на скоростите
Изображение

отрязах и стойката на тампона на задната греда и вече не опира в тръбичките
Изображение

Изображение

по предната имаше бая ръжда,но сега е като нова :)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

отрязах и адаптера между скоростите
Изображение

Изображение

вече имам и 4 здрави биели

Изображение

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа