Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Бъдещи промени по едно MG
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 8:03 am 

Кола: MG ZR

Скоро не съм и купувал нещо на сивата хубавица дето гледа като мръсница и нещо от вътре ми казва вземи промени нещо новичко. Тя колата, като жената (дето още я нямам) я нова дрешка, я нови обувчици, я нещо бижу някакво.

1. Мисля да сменя новата неогиринална броня с оригиналната си. Понеже тя за нормален път си е идеална, само отстрани при гумите едни "като рогчета (аз така им казвам)" Изображение ми закачат при:
- ако ходя някаде където няма свободен нормален европейски паркинг и се наложи да се кача примерно на тротоар, ако е над 10-12-15 см някъде и се отказвам понеже закача. Или в повечето случаи се качвам със задницата :roll: че тя си е висока.
- или ако попадна на път който е вълнообразен а не равен и съм с по голяма скорост 40-50-60 km/h сещате се че при преминаването и на тази вълничка бронята закача асфалта. (3-4 пъти така съм закачал вече при преминаването на път който не го познавам. е нищо и няма здрава си е, ама не е приятно да си допираш част от колата в пътя)
2. Ако се стигне да си взема оригиналната си броня има ли някоя тунинг фирма (в софия или страната, но поне поне западна българия) , на която да дам маската която имам от оригиналната си броня на мг http://nds-bg.org/pictures/my_MG/Rover%2025%20MG%20ZR%20front.jpg да ми направи същата но във стил като Изображение самите хоризонтални хромираните (или там каквито са) линии. като и те след като е готов детайла да го боядисат като цвета на колата ми (кода на боята седи на табелчицата на гредата при шофьорската врата)
Един познат ми каза че странно изглеждащата червена сграда която е след църна маца и преди да се качиш на магистралата е тунинг фирма, но всеки път като съм минал от там съм гледал доста екзотични коли които струват с по 6 цифрени суми, и ме съмнява че ако ида при тях за този детайл да ми кажат една космическа сума.
3. от т.1 дали си заслужава от тези амортисьори дето с копче караш колата да се вдига и сваля. незнам как им казват. По дискавъри американците си правят шоу с танцуващи коли, но като гледах последното такова колите бяха напълнили целия багажник с акумулатори. Аз ще го ползвам само за случая когато трябва да се мине препятствие. И дали тези амортисьори са само за гъзария и да не са много за каране на колата и изминаването на 234234 km/h. Или по точно да не ти се превърне колата само в show car, а да си я ползваш по предназначение.
4. друг вариянт е един пич да ми направи http://nds-bg.org/pictures/newbumper/annonce_20133_0.jpg питал съм го може да я изработи и да ми я направи мааалко по височка, но нали си имам вече такава корава броня (от материал fiberglass или нещо от сорта) и затова гледам повече към варианта на оригиналната пласмасовата като взема една броня от някоя морга от 25-ца. като спойлера сплитер (така му казват в ебай добавката под бронята) и маската.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 6:00 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

моето мнение, че оригиналната е най-красива от всички изброени, но ако искаш все пак най-добре тази жълтата

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 1:04 pm 

Кола:

Почни първо от отзад , там има по-голяма нужда ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 1:51 pm 

явно т. 3 с тея подскачащи амортисьори отпада, и аз си мислех че ще са майка си и баща си, само зареди паркирването ми с тази сегашна броня на места където не се водят паркинг.

задница и прагове въобще няма да сменям, затова тези предложения отпадат.

остава да си взема една броня от 25-ца да си сложа сплитера който ми остана от оригиналната си ми броня и маската да ми я модифицират като на синьото мг от 1-вия ми пост.

тъкмо ще си върна и халогените, че нощно време ми липсват (много помагат за избирането на дупките по пътищата в градски условия)

прагове и броня няма да сменям с по ниски понеже за много ниски коли не е предназначена българия и нейните хубави улици и булеварди.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 6:28 pm 
значи трябва да се преорентираш към по високи гуми и джанти и офроуд окачване.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 07, 2009 12:35 pm 

Guest написа:
значи трябва да се преорентираш към по високи гуми и джанти и офроуд окачване.

а недей така. преориентирането ще е към нова кола с повече магарета от 103 к.с., а трите които съм си набелязал са все над 200 к.с. :idea:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа