Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Разни изделия, продукти, дизайн...
МнениеПубликувано на: Съб Май 23, 2009 1:09 pm 
Аватар

Кола:

Нещата са в различни етапи, има готови, други са в процес на работа, а трети са все още в началото, но публикувам всичко и ако има развитие ще актуализирам за тези, които са тук и за други, които ще публикувам. Продуктов дизайн, единични продукти, авто и мото изделия, разработка на продукти и изделия в различни сфери, проектни разработки и етапи, прототипиране и т.н. – http://www.solo-form.blogspot.com .Това е галерията със същите неща, но където предпочитате там, сами ще си изберете - http://www.pavel3.deviantart.com/gallery . Ще си коментираме ако Ви интересува нещо, всичко каквото се сетите, насреща съм с голямо удоволствие за всякакви мнения….Поздрави ;)

Последна промяна pablo3 на Чет Окт 24, 2013 4:55 pm, променена общо 3 пъти

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 18, 2009 6:30 pm 
Аватар

Кола:

Човече това е просто уникално , не съм и предполагал че в България има хора които се занимават с това

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 21, 2009 10:00 pm 
Аватар

Кола:

Благодаря ти, старая се и дано да ти харесват нещата ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2012 11:35 pm 
Аватар

Кола:

Аз имам едно въпросче :)

Изображение

Може ли да се направи за Rover 416 и колко пари би излезнало ?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 24, 2013 4:54 pm 
Аватар

Кола:

toniyoko написа:

[url=http://s16.postimage.org/c2l2hp8nl/diffuser_lancia_2_by_pavel3_d3ha6co.jpg] ::цитирана снимка:: [/url]

Ако искаш да го обсъдим на скайп на 4 очи ;) , всичко е индивидуално, а и за всяко изделие е отделно....все пак правя тези детайли поръчкови, ето ти един скайп - skype: pavence Очаквам да се включиш, да ми посочиш точния модел, който желаеш, да видим какво точно ще е като добавка, дали бленда, как точно да се захване за бронята, дали ребра ще са тънки или като черупка и т.н. всичко, за което се сетим и да ти кажа кое и клоко струва. Етапите са 3 - обемен калъп, матрица и оригинален детайл-отливка, може и да има 4-ти като проект, но това вече е пожелание , но и той се заплаща....всичко е по-добре на скайп, просто поръчковите изделия са така, не ги правя масови неща и искам да стават достатъчно качествено и да са доволни всички, аз като изпълнител и ти като клиент. С всеки работя индивидуално независимо дали става за авто-детайл, промишлено изделие, продуктов дизайн или друго, на всеки обръщам специално внимание и го уточняваме изделието. Поздрави ;)

Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 26, 2013 6:31 am 
Аватар

Кола: Ровър 400 D16B2

pablo3 написа:
toniyoko написа:

[url=http://s16.postimage.org/c2l2hp8nl/diffuser_lancia_2_by_pavel3_d3ha6co.jpg] ::цитирана снимка:: [/url]

Ако искаш да го обсъдим на скайп на 4 очи ;) , всичко е индивидуално, а и за всяко изделие е отделно....все пак правя тези детайли поръчкови, ето ти един скайп - skype: pavence Очаквам да се включиш, да ми посочиш точния модел, който желаеш, да видим какво точно ще е като добавка, дали бленда, как точно да се захване за бронята, дали ребра ще са тънки или като черупка и т.н. всичко, за което се сетим и да ти кажа кое и клоко струва. Етапите са 3 - обемен калъп, матрица и оригинален детайл-отливка, може и да има 4-ти като проект, но това вече е пожелание , но и той се заплаща....всичко е по-добре на скайп, просто поръчковите изделия са така, не ги правя масови неща и искам да стават достатъчно качествено и да са доволни всички, аз като изпълнител и ти като клиент. С всеки работя индивидуално независимо дали става за авто-детайл, промишлено изделие, продуктов дизайн или друго, на всеки обръщам специално внимание и го уточняваме изделието. Поздрави ;)

Колега писах ти на скаип

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа