Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Роро 400 без имитация на махагон
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 12:53 am 

Кола:

Здравейте колеги, от доста време се каня да скрия по някакъв начин този грозен махагон.

- Изображение

Утре ще дам и още снимки както и на вратите :)

Харесва ли ви ?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 6:20 pm 
Аватар

Кола:

Не е зле,ама покажи и другите работи...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 10:36 pm 

Кола:

Днес или утре ще дам още снимки :)

Сам си претапицирах и тавана ще го снимам и него :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 17, 2011 6:15 pm 

Кола:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ето снимките, и освен карбона, и тавана както и мигача без жълто :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 17, 2011 6:32 pm 
Аватар

Кола:

Харесва ми,евала...

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 17, 2011 6:41 pm 
Модератор
Аватар

Кола:

трудно ли е това с махагона има ли няква тънкост ,много ме дразни и искам да го скрия ама не с карбон нещо по семпло.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 17, 2011 11:11 pm 

Кола:

Еми трудно не бих казал, смисъл лесно се лепи единственото е това че много се разглобява таблото например се маха цялото и там за врътките на парното се награвя зада пропадне не вътре иначе всичко друго е лесно.А и тези махагоновите на вратите лошото е че зада се свалят им се чупят щипките то е едно гадно такова от заде като с шаиби аз лично свалих предната кора мъчих го да не се счупи ама се счупиха всичките и след това на другите врати без да свалям корите ги издърпах и след това си ги залепих с силикон и стана супер няма дрънкане и подобни мизерии стана здраво :)

И това с фаровете е доста лесно и ефективно сваля се предната броня сваля се фара награява се малко да му отпусне лепилото сваля се стаклото след това са 5/6 винчета махат се и това жълтото е на щипки махате го сабирате всичко и според мен поне става много по добре :) Утре ще си търся и бели мигачи за отстрани :)

Тавана, сваля се супер лесно то е едно като картнон такова отливка някаква, сваляте го махате плата след това с гъба махате изгорелия дунапред и лепите нови плат, аз си купих от магазин за платове 6лв метъра 2 метра ви стигат той се продава 1.50 на 1 и това струва 6лв от този плат които взимах аз си взех 2.5 метра за всеки случаи но 2 метра ще стигнат на 100% доста ми остана, то се води велур плата и стана прилично според мен малко изглопих, че го лепих с безцветен силикон и там където е силикона си личи но понеже е велур и остават следи и не е толкова фрапиращо но е ако е някои плат на които не му личи като го пипаш ще си личи много :twisted:

Карбона ми излезна 6лв
Фаровете 0лв
Тавана 25лв

Поздрави на всички и дано да съм полезен :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 18, 2011 9:11 pm 
Модератор
Аватар

Кола:

Офф много играчка има ,сигурно ще начупя всичко къвто съм нервак тъй че ще си гледам махагона :wow:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 18, 2011 9:27 pm 
Аватар

Кола: Codename: Theta

mcraebg написа:
Офф много играчка има ,сигурно ще начупя всичко къвто съм нервак тъй че ще си гледам махагона :wow:

Ам'чи да си беше купил Голф, щеше да гледаш само пластмаса...
И махни снимките със спойлера - не му отива на твоя Ровър тоя спойлер :P

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 19, 2011 6:56 am 
Аватар

Кола: Ровър 400 D16B2

meraklii4o написа:
Еми трудно не бих казал, смисъл лесно се лепи единственото е това че много се разглобява таблото например се маха цялото и там за врътките на парното се награвя зада пропадне не вътре иначе всичко друго е лесно.А и тези махагоновите на вратите лошото е че зада се свалят им се чупят щипките то е едно гадно такова от заде като с шаиби аз лично свалих предната кора мъчих го да не се счупи ама се счупиха всичките и след това на другите врати без да свалям корите ги издърпах и след това си ги залепих с силикон и стана супер няма дрънкане и подобни мизерии стана здраво :)

И това с фаровете е доста лесно и ефективно сваля се предната броня сваля се фара награява се малко да му отпусне лепилото сваля се стаклото след това са 5/6 винчета махат се и това жълтото е на щипки махате го сабирате всичко и според мен поне става много по добре :) Утре ще си търся и бели мигачи за отстрани :)

Тавана, сваля се супер лесно то е едно като картнон такова отливка някаква, сваляте го махате плата след това с гъба махате изгорелия дунапред и лепите нови плат, аз си купих от магазин за платове 6лв метъра 2 метра ви стигат той се продава 1.50 на 1 и това струва 6лв от този плат които взимах аз си взех 2.5 метра за всеки случаи но 2 метра ще стигнат на 100% доста ми остана, то се води велур плата и стана прилично според мен малко изглопих, че го лепих с безцветен силикон и там където е силикона си личи но понеже е велур и остават следи и не е толкова фрапиращо но е ако е някои плат на които не му личи като го пипаш ще си личи много :twisted:

Карбона ми излезна 6лв
Фаровете 0лв
Тавана 25лв

Поздрави на всички и дано да съм полезен :)

Колега колата е станала много добре но мисля че не трябваше да слагаш ефтино фолио.А по скоро 3М или добра негова имитация.Което е доста по скъпо,аз го направих с 3М и нямам проблем но един колега направи колата с евтино и след като подържа 4 часа колата на пек фолиото се сви и всичко се скапа дано при теб да не се получи така.Иначе е много хубаво.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 19, 2011 12:33 pm 

Кола:

Еми колега още си седи фолиот дори и от вън няма проблеми :) Направих си и стоповете с черно матово фолио което го даваха за фарове :shok: кой би си направил така фаровете незнам то си е бая черно ще дам снимки и на стоповете скоро :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 21, 2011 3:37 pm 
Аватар

Кола:

Много добре се е получило при теб колега :)
ето една снимка и от мен http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2224 ... xn1XKF.JPG

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 12:02 pm 

Кола:

И при тебе е супер, хайде други зарибени по карбона :D :D :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 5:48 pm 

Кола: MG ZR

meraklii4o написа:
И при тебе е супер, хайде други зарибени по карбона :D :D :D

то има и други ама ги мързи да си купят карбон и да поотворят пласмасите и да позалепят карбончето :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 12:07 am 
Аватар

Кола:

Колега повярвай ми заслужава си да се направи :D

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа