Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 26, 2008 5:41 pm 

Кола:

Сервизът на бул. Европа в София?
Когато си купих моето наказание 200, при първоначалния преглед установиха, че ръчната не хваща добре на едната гума и отказаха да ми дадат талона. Отидох точно в този сервиз, където ми съобщиха, че не ми работи цилиндърчето. Оферираха ме с цилиндърче за 1200 лв., а като им казах, че по-скоро ще продам колата, ми предложиха такова втора употреба, на скромната цена от 250 лв. Увериха ме, че цилиндърчето не подлежи на ремонт - никой не можел да го оправи. Казах им, че сам ще си го оправя, но такива пари няма да видят. Хванахме се с един приятел и за 40 минути без канал и почти без инструменти го раздвижихме. Сами си правете изводи. Аз лично в този сервиз повече няма да стъпя.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 26, 2008 10:29 pm 
Аватар

Кола: Codename: Theta

Какви 1200 лева за едно пикливо спирачно цилиндърче на барабанни спирачки??? Моето дясното беше започнало да сълзи, изобщо нямах ръчна, и отидох в сервиз. 30 лева струваше, смених и двете (щото съм малко перфекционист), заедно със смяната, обезвъздушаване и т.н. И БАКШИША, излезе 90 лева!
Какви 1200 лева, ти няма двигател да сменяш ... Едно цилиндърче е това!!!
И защо "наказание 200". Какви проблеми си имал с него? Като изключим цените, които са ти оферирали.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 26, 2008 10:36 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

А така, пишете в сички теми у раздело, даже и нова отворете.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 29, 2008 4:37 pm 
Аватар

Кола:

Здравейте колеги, дойде време да Ви се оплача от работата на един сервиз за климатици и се надявам да Ви е от полза и да не попадате в подобна ситуация:
- Сервиза е за КЛИМАТИЦИ намира се в София на ул. Опалченска зад 7-ма поликлиника. Предполагам много от вас го знаят.
Отидох преди около седмица там да ми погледнат климатика и да ми сменят 2 пръстена на маркучите и да го заредят. Смениха ги заредиха го и казаха, че всичко е ок но минаха 2 дена и климата не работи какво се оказа в последствие:
Сменили са пръстените уж нови а те яко раждясали не преличат на нищо но както и да е оказасе, че фреона е изтекъл с две думи ремонта е бил напразен но все пак си взеха 150лв. Отидох там като им казах, че не работи и те са го правили уж преди 3-4 дена те почнаха да се оправдават, че вината не се знае на кой е на кой майстор и т.н всеки се оправдава. На всичкото отгоре искаха да има платя отначало парите да ми свалят компресора и да видят къде е проблема тоест искаха ми 200лв още без да ми я заредят с него 300лв. Както и да е съгласих се да ги прежала тия 150лв и да им дам още 200 ако оправят проблема с теча и днес им я закарах в 9.00 часа като им казах, че съм на работа и затова по-рано да им я закарам за да я оправят до обяд. Стана 2.00 часа отидох и какво да видя момчетата си седят на една маса и си хапват и ми викат брато разглобихме я ама се оказа, че немаме мембрана която ми казаха, че уж имат и ми викат остави я неколко дена колата. А те си попийваи и се мотат. Не ми издържаха нервите и им казах да ми зглобяват колата по най-бързия начин и да си тръгвам при което те почнаха да мрънкат колко е трудно и че работят за лудо и искат да им се плати а те нищо само са я разглобили. С доста каране я зглобиха като ми скъсаха 1 кабел и не сложиха едни гумени уплатнения на маркучите на климата - ТРАГЕДИЯ. От там чакаха и се моткаха колкото може по-бавно да стане защото знаят, че бързах а и си чаката да им платя. В крайна сметка си взех колата леко осъкатена с кабела и уплатненията и си тръгнах без да им дам и стотинка. Надявам се колеги да имате едно напредвид тоя сервиз и ако можете бягайте на далече от него. Ако някой има нужда от сервиз в София за климатици това е този на Импас 56 става със записване на час но го правят качествено и дори излиза и по-евтино. А пропуснах и да спомена, че ми бяха сменили датчика за налягането който работи с някакъв втора ръка и искаха 80лв за него - определено не им дадох да го сложат и си исках моя да ми върнат.
ИМА ЕДНА ПОГОВОРКА НЕ ПИТАЙ СТАРИЛО, ПИТАЙ ПАТИЛО. Надявам се, че моята неволя ще е от ваша полза....

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2008 8:31 am 
Аватар

Кола:

Цената на горивния филтъра е около от 25 до 30лв. мах смяната трябва да е смешна цена тъи като е лесна операция незнам кво им е било трудното. Отиди в някои сервиз каде са виждали ровър или пак ги е яко мързяло ! То сам може човек да го смени.Толко да го нямат филтъра :x

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2008 3:07 pm 

Кола:

Да цената е около 25 лв. и смяната е елементарна , не знам как е в София но аз съм от Плевен и момчето от магазина намери филтаъра за един час и даже го монтира безплатно ... да не се цапам че аз започнах сам да го сменям :D трябват две гаечни ключета :))

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 12, 2008 9:50 pm 

Кола:

Велико Търново - зад автомивка Франк има двама електричари. Отидох, защото имах проблем с паленето. "Смениха" ми четки и втулки на стартера. Взеха ми 60 лв. Нямах възможност да стоя при тях. На другия ден пак същото. Майстор причтел на бща ми погледна колата и каза че стартера е добре, но е изключено да са сменяни преди 3 дни четки и втулки. Пичовете просто са ми взели парите, без дори да отворят стартера. Повече там не стъпвам!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 15, 2008 3:21 pm 

Кола:

И аз добавям треидкар лошо държание и много зимат за работа над 100% от нещата които се сменят :x като цяло не съм доволен можеби не съм им бил симпатичен :wow:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 27, 2009 12:07 pm 

Кола:

ЕВРОПА 17-НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ПО НИКАКЪВ ПОВОД
Тоя Баждеков не е добре с цените

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 27, 2009 12:32 pm 

Кола:

keho1977 написа:
ЕВРОПА 17-НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ПО НИКАКЪВ ПОВОД
Тоя Баждеков не е добре с цените

АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ! :idea:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 28, 2009 7:59 am 

Кола:

Абе,бенгарски,интересно ми е колко бензин време и разправии изхаби,за да спестиш 5-10 лв от цената на филтъра???????????????????????????.........и все пак не забравяй,че в Дарото продават САМО оригинални части за Ровер,а не някакви боклуци от рода на филтрони,малета,кашкавалета и т.н. и т.н.!!!!!!!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 28, 2009 12:27 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

МОЛА написа:
САМО оригинални части за Ровер
сигурен ли си :roll: :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2009 3:30 pm 

Кола:

Да,каквото и да съм си купувал от тях,е било оригинално!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2009 9:32 pm 
Аватар

Кола: Codename: Theta

Я се похвали какво си купувал по-точно и с каква марка е. Че ме заинтригува, сериозно.

Профил  

Заглавие: Калпав сервис в София
МнениеПубликувано на: Нед Юни 21, 2009 10:36 pm 
Аватар

Кола: 600/1,8/115к.с.

Западен парк бул. Вардар и бул.Стамболииски до бившия ресторант Вагона и спирката на трамвай 8 -сервиз за смяна на масла до него е за гуми. Та там майстора забрави да ми завие пробката на картера и 95 лв във вид на МОТУЛ 6100 замина в канала. Сложиха ми тяхно некво ЕУРОЛУБ дет не съм го чувал . Ще сменям следващия път по рано и твае .Ако маслото не е фалшиво нищо че е неизвестно не лошо най добрите масла имат най много фалшификати та можетба дае ок.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа