Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Черен списък на сервизите и магазините!
МнениеПубликувано на: Вто Окт 16, 2007 11:57 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

В тази тема вписвайте магазините и сервизите, от които сте останали недоволни и/или не са си свършили работата коректно!

Последна промяна vgbodurov на Вто Дек 02, 2008 12:00 am, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 29, 2007 2:24 pm 

Кола:

Няма да се поколебая и категорично ще посоча сервиза на Леви - "Трейд кар". В момента работят само стажанти, хората му са избягали и по този повод каквото пипнат - в най-добрия случай си остава повредено, но за "добър ден" ти вземат 100 лв.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 29, 2007 7:00 pm 

Кола:

СУПЕР ДИЗЕЛ,
СОФИЯ, Околовръстен път, кв.Драгалевци
Теч на ГНП:
Демонтаж и монтаж на ГНП 100 лв.(150 лв.)
Ремонт и регулиране на ГНП 200 лв. (200 лв.)
Ремонтен комплект(гарнитури и семеринги) 96 лв. (52 лв.+30 лв)
Ролки и оси 120 лв.(4*30 лв.)
Цените с червено е каквото ми взеха, а тези в скобите какво ми казаха първия път, когато ходих да си запазя час.
За ролките и осите ме осведомиха, че ако са здрави няма да ги сменят, но БЯХ СИГУРЕН че ще бъдат за смяна,
ЕСТЕСТВЕНО 120 лв.+
По време на ремонта не ме допуснаха в гаража. Накрая им платих на доверие 516 лв. като те ми дадоха гаранция 6 месеца, също на доверие. Ако исках фактура и касова бележка към сметката трябваше да се прибавят 20%.
Доста скъпичко удоволствие. Сега си имам ксерокскопие на една хартйка на която са записани само моето име, GSM, марка на автомобила ( без номер на шаси, рег.№ и тн.) и сумата за плащане.
Надявах се да не се налага да си ползвам гаранцията, да ама не.
Още когато си я взех нещо не ми харесваше как върви ровърчето, също така и пушеше доста. Кръгом към СУПЕР ДИЗЕЛ. Едно русоляво хлапе я закъчи към компютъра и след 40 мин. ми заяви, че колата си е наред, да ама не, колата почна да харчи около 9/100 като преди ремонта харчеше 5/100 смесено.
Кръгом към СУПЕР ДИЗЕЛ, сега беше някакъв друг на компютъра и след 50 мин ми върнаха количката в значително по-добро състояние. Грешката не била в "техния телевизор" а се е бил прецакал нещо EGR-а и те като пичове ми го оправили безплатно.
Може и така да е, ама като им нямам доверие какво да си мисля, освен че са се учили някакви новобранци на моята кола.
Сега си засичам отново разхода, и се моля да не се връщам отново там.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 29, 2007 7:20 pm 

Кола:

Един сервиз на Шкода има зад МГУ, там "ремонтират" всичко. Занесъх я с блокирал двигател. Разглобиха го, шлайфаха глава, полираха колянов вал, мериха главата дали е крива, смениха съединител. Затвориха, запалиха и колата пак си хлопаше като преди. Тоя каза че клапаните били наред и нямало закакво да се притеснявам.
Прибирам се една вечер по магистралата, двигателят гръмва. Оказва се крива биела и запушена магистрала на коляновия вал. Обаждам им се и ми разправят че те нямало начин да разберт че проблема бил там и не знаели как е работела колата преди да е блокирал двигателя и т.н. Повече няма какво да ги коментирам. Аз ако знаех къде са били проблемите нямаше да ходя при тях, напсувах ги и така... Та не ходете там + това работят МЕГА БАВНО!!!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2007 11:19 pm 
Аватар

Кола:

Noel написа:
Няма да се поколебая и категорично ще посоча сервиза на Леви - "Трейд кар". В момента работят само стажанти, хората му са избягали и по този повод каквото пипнат - в най-добрия случай си остава повредено, но за "добър ден" ти вземат 100 лв.

Аз също съм недоволен от "трейд кар"-преди време закрах колата за смяна на ролка и ги предупредих да внимават да не скъсат болата на ролката...и те естествено го скъсаха...след това за да си оправят мазалото блъскаха като луди с чука по двигателя....

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 29, 2008 8:18 pm 

Кола:

На вниманието на всички Варненци,последното опасно място на което се опитват да мамят е склада на фирма Автохит намиращ се в бившия консервен комбинат.Персонала на първо място е супер неучтив и под всякяква критика,лъжат в цени и отстъпки и може да си купите стока 10пъти по скъпо от колкото в елитен магазин за части последно се опитаха да ми продадат дубайски крушки които струват 12 /13ст за лев бройката пазете се хора няма прошка при тях ни за едрови ни за дребнови клиенти

Профил  

Заглавие: Аутобул ЕООД
МнениеПубликувано на: Сря Яну 30, 2008 3:04 pm 
Аватар

Кола:

Питах за предни амортисьори в магазин Аутобул ЕООД на "Цар Симеон". Продавача изключително грубо заяви, че няма и "ние не продаваме части за Ровър, продаваме само за коли". Иначе фирмата се води официален и изключителен представител на испанските AL-KO.

Профил  

Заглавие: Re: Аутобул ЕООД
МнениеПубликувано на: Сря Яну 30, 2008 3:16 pm 
Аватар

Кола:

LZ0 написа:
Питах за предни амортисьори в магазин Аутобул ЕООД на "Цар Симеон". Продавача изключително грубо заяви, че няма и "ние не продаваме части за Ровър, продаваме само за коли". Иначе фирмата се води официален и изключителен представител на испанските AL-KO.

Намери контакти на фирмата и пусни жалба. Като се съберат повечко такива ще си преосмислят бизнеса с такива партньори.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 30, 2008 6:22 pm 
Администратор
Аватар

Кола: Rover 600

Само дай адрес и ще ги наводним!

Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 30, 2008 11:13 pm 
Аватар

Кола: Codename: Theta

LZ0 написа:

Ами нормално е. Те продават само части за коли. Коли като Opel, VW, Ford ... все такива, дето можеш да видиш с хиляди по пътищата. Що да се занимават с Ровър, това според тях не е кола, щом не е MADE IN GERMANY. Деба боклуците им деба, че им разрешават и в магазини да продават. Кой знае каква ръждясала Вектра кара, обаче е със самочувствие, че се е качил на Mercedes CLS ...

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2008 10:39 am 
Аватар

Кола:

Chefo написа:
Кой знае каква ръждясала Вектра кара, обаче е със самочувствие, че се е качил на Mercedes CLS ...

И аз си го помислих същото. Даже много се учудих на себе си, че си напуснах без скандал.

На сайта http://www.al-ko.com/ не успях да видя написано дистрибутор за БГ. Остава тази фирма да си е присвоила титлата "изключителен представител". На кого да накривиш калпака в такъв случай?

Просто призовавам всички вас, да не купувате от там. Разкажете на познати и приятели, какви мизерници са тези, пък дано им се затвърди лошото име.

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2008 11:14 am 
Аватар

Кола:

LZ0 написа:
...На сайта http://www.al-ko.com/ не успях да видя написано дистрибутор за БГ. Остава тази фирма да си е присвоила титлата "изключителен представител". На кого да накривиш калпака в такъв случай?

Ако въпросната фирма си е присвоила титлата "изключителен представител" може наистина да и се накриви калпака с някое и друго писмо до al-ko(!), така че има смисъл да се вдига гюрултия!

Изображение

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2008 1:25 pm 

Кола:

мда, фирмата няма представител в България

Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 09, 2008 1:41 am 
Аватар

Кола:

jenevus написа:
LZ0 написа:
...На сайта http://www.al-ko.com/ не успях да видя написано дистрибутор за БГ. Остава тази фирма да си е присвоила титлата "изключителен представител". На кого да накривиш калпака в такъв случай?

Ако въпросната фирма си е присвоила титлата "изключителен представител" може наистина да и се накриви калпака с някое и друго писмо до al-ko(!), така че има смисъл да се вдига гюрултия!

Абе, честно казано колко мейли съм пратил на западни фирми /големи и лъскави/, за простотиите които правят тук ДЕЙСТВИТЕЛНО "изключителните им представители" :cry: - нямате си на представа - не получих НИТО ЕДИН отговор, разбирай в БГ са си ни сложили на к :twisted: а. То това не, че е тайна за някого, ама гледам, че колегата jenevus храни още някакви надежди за справедливост, дано той е успял да пробие системата.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2008 9:42 am 

Кола:

Не ходете да боядисвате в "доверените сервизи" - "Евел" и "Евел 1". Вече ме мързи да обяснявам, ама от 4 работи които ми свършиха след 5-6 месеца нищо не става.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа