Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бял списък на сервизите и магазините!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 19, 2013 8:44 pm 
Аватар

Кола: 416 auto.. Civic aut

nakata_90 написа:
а колеги аз да попитам като могат в СОФИЯ да ми сложат нормално и както трябва гарнитърата на главата че при един пичага ходих до илиянци и нищо не направи пак омеша маслото с антифриза и ми писна да и права само основни на тая кола :Д за 2-ри пър ще ми е ама искам и да ми е за последен

ми проблема може да не е само от гарнитурата и майстора :(

АВТОЧАСТИ ВТОРА УПОТРЕБА И СЕРВИЗ ЗА РОВЕР http://kristi0909.cars.bg/ ..изгодно......тел.0896970709 ВИВАТЕЛ.......0894058348..ГЛОБУЛ.....скайп; kristi_0909 ................... http://www.roverclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=5830

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 26, 2013 8:31 pm 
Модератор
Аватар

Кола:

Днес бях при Милен в Казанлък,закачихме колата на компа даде ми безплатно кода за имобилайзера,монтира ми карданната връзка на скоростната кутия,постара се много направи всичко прецизно и точно.Резултата наистина е впечатляващ скоростния лост почти не помръдва.Препоръчвам го като майстор наистина си струва да изминеш разстоянието до Казанлък но поне си спокоен че колата ти е в сигурни ръце. :no1:

Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 10, 2013 12:09 pm 

Кола:

mcraebg написа:
За гр. Бургас гарантирам за сервиза на входа на Меден Рудник-селото .Пада се отдясно и точно на ъгъла на първата пряка .Голямо хале с висока желязна ограда .Много сериозни момчета ,пращал съм няколко приятели до сега и те са останали много доволни.Ако някой реши да ходи ,може и да ми пише преди това .

Здравей колега,
Имаш ли телефонче за въпросния сервиз, Благодаря предварително.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 28, 2014 8:19 pm 
Аватар

Кола: Ровър 400 D16B2

klepan написа:
mcraebg написа:
Днес бях при Милен в Казанлък,закачихме колата на компа даде ми безплатно кода за имобилайзера,монтира ми карданната връзка на скоростната кутия,постара се много направи всичко прецизно и точно.Резултата наистина е впечатляващ скоростния лост почти не помръдва.Препоръчвам го като майстор наистина си струва да изминеш разстоянието до Казанлък но поне си спокоен че колата ти е в сигурни ръце. :no1:

Определено мисля да го посетя тов амомче :)

Гледай да е в България обаче ..че до Белгия ще смениш 3 гарнитури ако не ти е уред колата . :ber:

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 09, 2014 7:37 pm 
Аватар

Кола: Нямам

Не знам, дали някой го е ползвал, но аз си поръчах от тях и останах доволен. Вашето мнение - http://fransizkup.bg

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 18, 2014 11:34 pm 

Кола:

Колеги, имах проблеми с моя Ровър и след една година ходене по мъките открих истинския сервиз с истинските хора - специалисти в Русе. Сервиза е "Дунав ауто - 2012". Перфектни са. Компетентни и обичащи професията си. Препоръчвам ви ако имате проблеми с каквато и да е марка да ги потърсите.

Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 16, 2015 11:39 am 

Кола:

Искам да включа и автосервиз Бош, който се намира в София, кв. обеля, до метрото. Първо, че отношението е много добро - забавни са, отзивчиви, всичко точно. Второ, адски проактивни са - намират част, звънят на 100 места само за да ми уредят най-ниска цена. Евтим е човека, който трябва да търсите, ето и телефона 088 801 1914
Наскоро открих, че имат профил в Гетлокал (https://www.getlokal.com/bg/sofia/autoservice-bosch) и там мненията също са позитивни.

Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 06, 2016 7:24 pm 
Аватар

Кола: rover

Аз съм много доволен от https://maxcar.bg/avtomobilni-masla . От там закупих моторно масло за колата, а тези дни мисля да си купя и акумулатор. Освен че предлагат качествени части и аксесоари, онлайн поръчката става много лесно.

Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2019 8:55 am 

Кола:

За тези които са от Бургас. На ул. М. Луиза откъм старата гара,след блоковете, има едно магазинче за бои/ 2 мадами продават/. Там ми направиха перфектно цвета на ровъра, и обясниха как да си поправя надраскванията /ама сериозни/. Направиха ми 2 бр. спрейове - боя и лак за 30 лв. ама то много нещо хем минимално което може да се купи/по 100гр./. Иначе за малки драскотини правят за 9 лв. лак и боя- племенника ми ползва такова и е страшно доволен и ме заведе там. Оправих си надраскванията вкл. такива като петна - стана перфектно.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа