Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 10, 2010 7:08 pm 
Аватар

Кола:

http://www.avto.bim.bg/b28/ROVER/
Купих си огледало от този сайт, всичко е на 6 и доставката е безплатна в цялата страна до офиси на еконт. Имат неща, който иначе трудно се намират! Отделно на сайта пише, че предлагат и разни аксесоари, консумативи, ксенони и диодни светлини.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 28, 2011 9:50 am 
Аватар

Кола:

Ant-n написа:
2 пъти вече ходя при 2-ма братя- сервиза е като се спуснете от "Цар Борис І"по Ив. Гешов, първата /глуха/ улица в дясно, и после портал с будка - зад първата сграда има няколко сервиза: Цецо и ........Цецо кара и Ровър 200. Много приятни хора!

Колега, на този Цецо има ли телефон? Това ми е много близо иначе, ама да се разкарвам да го търся по портали... това май си го писал преди 2 години, дали е още там?
Въобще, повечето мнения са остарели доста, хубаво е да ги осъвременим малко.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 03, 2011 9:12 am 
Аватар

Кола:

Ето и ъпдейт от мен:
Въпросният Цецо бил в Испания, сега там работи само брат му Вальо. Прие ме и ме обслужи бързо и любезно, но ми се струва, че ми взе много пари.
За първоначален общ преглед, смяна на масло, филтри (маслен, въздушен, горивен), свещи, капачка, палец, плюс труд ми взе общо 229 лева. Гледа ми ангренажа, гледа ми антифриза, но чак толкова труд да е хвърлил не ми се струва. Все пак му дадох парите без пазарлъци, само че друг път ще си помисля дали пак да ходя там.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 03, 2011 10:25 am 
Аватар

Кола:

kamendc написа:
Ето и ъпдейт от мен:
Въпросният Цецо бил в Испания, сега там работи само брат му Вальо. Прие ме и ме обслужи бързо и любезно, но ми се струва, че ми взе много пари.
За първоначален общ преглед, смяна на масло, филтри (маслен, въздушен, горивен), свещи, капачка, палец, плюс труд ми взе общо 229 лева. Гледа ми ангренажа, гледа ми антифриза, но чак толкова труд да е хвърлил не ми се струва. Все пак му дадох парите без пазарлъци, само че друг път ще си помисля дали пак да ходя там.

Това ако е само за труд направо те одарал :shok:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 03, 2011 10:59 am 
Аватар

Кола:

Не, общо за всичко. Но консумативите не би трябвало да са толкова скъпи за Ровър 1.1, нито труда толкова много.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 03, 2011 9:37 pm 
Аватар

Кола: Codename: Theta

Ха, колега, той не те е одрал - той ти е съдрал кожата направо!
Маслата с филтрите са максимум 100 лева (средно скъпи масло и филтри), свещи 30, капачка палец 30 ...
Скъпичко му е "гледането", той трябва цял ден да се е любувал на тая кола :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 04, 2011 9:11 am 
Аватар

Кола:

Абе и аз така си рекох колега, ама ето ти изкара консумативите 160 лева, 40 лева да му е труда = 200, значи 29 лева ме е одрал, ама си викам дето да се лутам 2 часа по магазините сам да си търся части и да му ги нося, здраве да е.
Но повече там едва ли ще ида, както казах.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 04, 2011 9:50 am 
Модератор
Аватар

Кола:

ти ако му ги занесеш ще те одере още повече щот нали се сещаш че му правят отстъпка 20 % от частите .

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 1:59 pm 

Кола:

Понеже аз ги похвалих - ето номера на Вальо:0887304442. Него не съм ангажирал конкретно , но знам че работят заедно и са консултирали другите сервизи там за осн. ремонт на Ровър/поне 200/.Цецо имаше такъв. За обслужване и цени - от Цецо: перфектни отзиви. Ако трябва част- ще отиде, ще я вземе и сложи.ще ме изслуша, ще предложи,или приеме мое решение...Цените му като сравнявах тук във форума бяха едни от най- добрите.Аз така предпочитам. Риск винаги си има, но аз ми бе удобно-заедно с местоположението им. Ходих преди в Горубляне - е не се сравняват...Успех на всички където и да е - и съжалявам ако някой се е разочаровал- не съм целял подвеждане

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 6:53 pm 
Модератор
Аватар

Кола:

Значи няма вариант монтьор да не те излъже нещо или да не прикрие нещо освен ако наистина ти е голям приятел и т.н. Дори в началото всичко да е ок винаги ще дойде момент когато нещо ще се скрие. Единствено лично аз вярвам на един мой бивш колега с който заедно ходим да вземаме частите и после пред мен прави колата . И винаги ми иска нищожно малко пари защото взима 20 % отстъпка но аз му давам повече . Имам няколко сервиза които са ми клиенти и са ми близки и таквиа неща чувам че просто оставаш потресен , даже са ми казвали недей да идваш при нас като клиент ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 21, 2011 2:53 pm 

Кола:

Днес ходих в един от сервизите предложени в тази тема. За преден лев маншон+смяна ми взеха 30лв. Тази цена нормална ли е, за да знам дали този майстор е коректен или ме лъже?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 21, 2011 3:00 pm 

Кола: MG ZR

zullken написа:
Днес ходих в един от сервизите предложени в тази тема. За преден лев маншон+смяна ми взеха 30лв. Тази цена нормална ли е, за да знам дали този майстор е коректен или ме лъже?

Точно преди месец на един познат на тойотата му сменяха ляв маншон с работата беше 30лв във бош сервиз в пазарджик (12-13 лв май му беше маншона някакъв универсален английски)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 15, 2012 2:13 am 

Кола:

Анито написа:
Аз също мога да препоръчам един сервиз в Бургас, за тенекеджийски и бояд...
Сервиза се намира в двора на ДАИ(в Комлука),като се влезе през портала само направо и в дъното в дясно.Сервиза се казва Камди.
Ако някой има нужда(дано по рядко да се налага де) може да се възползва от услугите им.Няма да съжалява. ;)

Телефон в студию, плизз !

Кто знает - ГДЕ ЕСТЬ ДИАГНОСТИКА НА РОВЕР ?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 15, 2012 9:55 am 
Модератор
Аватар

Кола:

Цитат:
Телефон в студию, плизз !

Кто знает - ГДЕ ЕСТЬ ДИАГНОСТИКА НА РОВЕР ?

Колежке не знам колко разбираш български но ,по добре да отидеш в село Дъбник това е след Каблешково посока Айтос. Още в началото на селото отляво има тенекеджийски сервиз ,аз там си правя моята кола. Цените са повече от наполовина по ниски от където и да е другаде ,е вярно не е супер перфектна работата им но аз съм доволен. За диагностика освен да отидеш на Бош на околовръстния път във Бургас ,това е на околовръстния път за Меден рудник ,беше някъде преди сервиза Хонда Апостолов. Иначе ако живееш в Несебър най добре ходи да си правиш колата до Лукоила който е между Жанет и кръговото между Несебър и Слънчев бряг ,сервиза е точно отляво на бензиностанцията.

P.S. Сега се сетих че компютърна диагностика може би ще може да направиш и в Слънчев бряг. Сервиза се намира точно зад автогарата(майстора се казва Тони) .. Като застанеш пред бариерата на автогарата сервиза се намира точно отсреща зад нея в уличката . Обаче трябва да заобиколиш от задната страна на автогарата за да влезеш ,трябва да излезеш пак на главната и първата възможна пресечка в дясно ,няква тясна беше. Успех!

Профил  

Заглавие: Жоро Порше
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2012 4:59 pm 

Кола:

Някой да има телефон на Жоро Порше? Гледам навсякъде го хвалят, но никъде няма координати за връзка.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа