Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем на газ при ниските обороти на ровър 45 1.4 103 к.с.
МнениеПубликувано на: Сря Мар 09, 2011 3:44 pm 

Кола:

Здравейте колеги, преди няколко дни си сложих газов инжекцион " BRC "на моя ровър 45 1. 4 103 к. с., но нещо не успяха да ми я настроят добре. Проблема е , че на ниските обороти като включа фаровете и климатика се полочава едно клатене на обортомера и мотора гасне. След няколко поредни настройки в момента не гасне, но клатенето си остава. Въпроса ми е някой, който е със същия мотор дали има подобни проблеми, защото ми казаха, че най-вероятно причината е в самия мотор на този модел. Благодаря предварително.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 09, 2011 6:55 pm 
Аватар

Кола: 416 auto.. Civic aut

причината е или в газаджиите или в самата газова.....има някои газови инжекциони които не са съвместими с роверовия мотор :)

АВТОЧАСТИ ВТОРА УПОТРЕБА И СЕРВИЗ ЗА РОВЕР http://kristi0909.cars.bg/ ..изгодно......тел.0896970709 ВИВАТЕЛ.......0894058348..ГЛОБУЛ.....скайп; kristi_0909 ................... http://www.roverclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=5830

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2011 2:45 pm 

Кола:

Преди да сложа ГИ се консултирах с момчетата от сервиза и те ми казаха, че всичко ще е наред, но сега се оказа, че доста трудно се настройва на този мотор...В момента работи добре и се надявам и за в бъдеще да е така. Много ми се искаше да коментирам с някой колега , който е със същата уредба... :)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2011 3:04 pm 

Кола:

0886011525 Наско. Момчето се занимава със всякакви ремонти на ДВГ и газови уредби. Аз лично съм страшно доволен от работата му.
Преди време имах ядове с моя газов инж. и само той успя да го оправи- да работи добре , разхода да е хубав и да няма разлика газ бензин!Но това е за София...!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2011 3:22 pm 

Кола:

Мерси, ще си запиша номера и ако се наложи ще отида до София, а само да попитам дали този майстор ( Наско ) прави компютърна диагностика? и въобще дали има цялата техника необходима за ремонт и диагностка на ровър?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2011 8:21 pm 
Аватар

Кола: Ровър 400 D16B2

tito написа:
Мерси, ще си запиша номера и ако се наложи ще отида до София, а само да попитам дали този майстор ( Наско ) прави компютърна диагностика? и въобще дали има цялата техника необходима за ремонт и диагностка на ровър?

колега има един човек в пловдив уникален газаджия суветвам те отиди при него Стефан се казва и е на Даме Груев улицата.

Профил  

Заглавие: Re: Проблем на газ при ниските обороти на ровър 45 1.4 103 к
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 12:33 pm 

Кола: Peugeot 406

Колеги, знам че темата е стара, но искам да питам на този мотор 1,4 103кс може ли да се сложи обикновенна газова, или ще има проблем с колекторите(незнам на този двг дали са метални или пластмасови)?

Профил  

Заглавие: Re: Проблем на газ при ниските обороти на ровър 45 1.4 103 к
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 6:02 pm 
Аватар

Кола: 620ti

никъв проблем,ако сложиш спортен филтър няма как да гръмне и ако е настроена добре може и без спортен филтър,имам за продаване метален колектор от 1.8 vvc ако ти трябва

Rover, for the first time was inspired by the motorbike engines. The first award winning was K-Series. The long-bolt design and the lightweight construction spanned everything form a 1.1. litre four pot to a 2.5 litre V6!!!!

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа