Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: На каква възраст са водачите на Rover 75?
МнениеПубликувано на: Нед Дек 27, 2009 4:02 pm 

Кола:

Така и така се бях решил отдавна да пусна тази тема, та реших,че най-удобният момент е точно по празниците - за да са най-малко сърдитите модератори :P

Та така де....искам да получа някаква информация поне "форумна", ако мога така да я нарека..защото доста често в моя град - Пловдив засичам по-възрастни водачи с кола като моята :) Но проблема не е в това че ги засичам (за което даже се радвам), а в това че като ме видят започват да гледат злобно. Гледат те лошо и си мислят, че са господари на пътя....кога ли ще дойде момента да осъзнаят, че не е така. (а може и аз да го разбера преди тях...).

Rover 75 - кола за дъртаци ли е?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 27, 2009 4:22 pm 

Кола: MG ZR

оф боже колко мъка има на този свят боже.

какъв въпрос само. кви дъртаци кви 5 лева. Няма кола предназначена за жени, мъже, деца, животни. Който каквото му хареса и има пари за него си го купува и кара.

съвет: като те гледат злобно им показвай среден пръст и да не ти пука.

:idea: по тези празници хората са препили и само какви въпроси задават.

Профил  

Заглавие: Re: На каква възраст са водачите на Rover 75?
МнениеПубликувано на: Нед Дек 27, 2009 10:22 pm 

Кола:

venko_mi написа:
Така и така се бях решил отдавна да пусна тази тема, та реших,че най-удобният момент е точно по празниците - за да са най-малко сърдитите модератори :P

Та така де....искам да получа някаква информация поне "форумна", ако мога така да я нарека..защото доста често в моя град - Пловдив засичам по-възрастни водачи с кола като моята :) Но проблема не е в това че ги засичам (за което даже се радвам), а в това че като ме видят започват да гледат злобно. Гледат те лошо и си мислят, че са господари на пътя....кога ли ще дойде момента да осъзнаят, че не е така. (а може и аз да го разбера преди тях...).

Колега аз имам претенцията да съм едно от най-дъртите копчета поне във форума. :wow: само на 48год.О..па пардон май ще трябва да си купувам 75-ца.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 28, 2009 12:57 am 

Кола:

Аз съм на 32 и карам Роувър 75 от 2 години. Според мен не е въпрос на възраст, а на виждане. Тази кола изисква отношение.
За жалост има доста селяци в България, които карат хубави британски коли и ако ги попиташ защо са избрали тази марка, едва ли могат да отговорят.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 28, 2009 8:49 am 

stranged написа:
Аз съм на 32 и карам Роувър 75 от 2 години. Според мен не е въпрос на възраст, а на виждане. Тази кола изисква отношение.
За жалост има доста селяци в България, които карат хубави британски коли и ако ги попиташ защо са избрали тази марка, едва ли могат да отговорят.

че то има и много такива качили се на лъскави мерцедеси, ферарита, и разни такива лъскави екзотични коли и какво от това имали са пари купили са си. Няма такова нещо тази кола е за пенсионер онази е за жена. Просто за каквото имаш пари и те кефи си го караш, това че си забелязал повече пенсионери, какво от това. :idea:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 28, 2009 12:54 pm 

Кола:

Всеки автомобил показва отношение към живота и стандарт. Така е в нормалния свят.
Колата няма ограничение за възраст, естевствено, но тя показва статус в обществото... Затова българите са леко смешни с поведението си на пътя, защото няма как един 19 годишен комплексар да има необходимия умствен багаж, за да знае как да кара един Джаг например, дори и Мерцедес... за последната марка - една от уважаваните коли в САЩ и съответно, кола която навява на смях в България, защото общо взето простички хора я купуват (има и изключения разбира се).
В нормалния свят и не можеш да си купиш кола, която не ти подхожда на статуса, защото ще трябва да докажеш от къде имаш парите, а там както знаете, коли не се купуват в брой като тук. Говоря за хубавите коли... и т.н. и т.н.... дълга тема.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 28, 2009 8:54 pm 

Кола:

Аз съм на 24 и ровърът ме кефи като кола. С тази марка човек не изглежда като поредния бмв рейсър, който кара в града със 100 а изван града с 90 .............

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 29, 2009 2:21 pm 
Аватар

Кола:

smirnoff2010 написа:
Аз съм на 24 и ровърът ме кефи като кола. С тази марка човек не изглежда като поредния бмв рейсър, който кара в града със 100 а изван града с 90 .............

:ok1: Само към рейсърите забрави да споменеш и гоуфърите, които според мен са по опасни.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 29, 2009 6:09 pm 
Аватар

Кола:

Аз съм на 27г.но не ми е много ясно от къде разбираш за "негативзма"насочен към теб? :shok: :D

Последна промяна mpp82 на Вто Яну 05, 2010 9:34 pm, променена общо 1 път

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 31, 2009 12:47 pm 
Истински потребител
Аватар

Кола:

Ver20 написа:
smirnoff2010 написа:

:ok1: Само към рейсърите забрави да споменеш и гоуфърите, които според мен са по опасни.
Да наистина голферите са най опасни. Вече 2-пьти ме удрят голфове като чакам на черен светофар а на магистралата ги прескачам като спрели.............

Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 31, 2009 2:00 pm 
Аватар

Кола:

venko_mi написа:

Както е казано по горе защо трябва някоя кола да е за определена възраст сички ние които караме коли на години таино и не ненавиждаме онези малки ПЕДЕ....... които с парите на тати мама,и др не чисти пари карат хубави коли и се правят пред мацките само да ги свалят но се вижда със сигурност че немогат да ги карат както се трябва за това в някой държави има курсове за мощните коли.В вбоьа се вижда в един клип некво лъскаво ферари в студенски град замалко не претрепа няколко човека с мощната кола.
Според мен имаш хубава работа изкарваш що годе добри пари можеш и да си позволиш по хубава кола дори и чисто нова на лизинг естествено,но съм чувал че на запад скъпите коли ги карати или хора на възраст или сводниците или едрите дилъри.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 31, 2009 10:29 pm 

Кола:

ами колега, ти сам обори тезата си.
Именно, за да не може гъзета на по 20 да прегазват хора с ферарита, защото не са дорасли за се качат на такъв автомобил, затова в нормалния свят се казва, че за да притежаваш по-специална кола се изисква отношение... към живота и към карането изобщо. А това идва със самия житейски опит.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 01, 2010 9:22 am 

stranged написа:
за да притежаваш по-специална кола се изисква отношение... към живота и към карането изобщо.

какво отношение бре колега, иска се акъл в кратуната, щом си седнал на 500-600 к.с. и ако се правиш на шумахер поне да имаш опит да се справяш със разни неподходящи маневри на колата в следствие на неовладяване на колата.

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 01, 2010 11:50 pm 
Аватар

Кола: Codename: Theta

stranged написа:
ами колега, ти сам обори тезата си.
Именно, за да не може гъзета на по 20 да прегазват хора с ферарита, защото не са дорасли за се качат на такъв автомобил, затова в нормалния свят се казва, че за да притежаваш по-специална кола се изисква отношение... към живота и към карането изобщо. А това идва със самия житейски опит.

Има пишлемета по на 19-20 години, които карат в пъти по-добре, отколкото хора с 30 годишен опит зад волана. Освен акъл се иска усет и невероятното качество да усвояваш тънкостите по-бързо или по-бавно. Има хора, които цял живот не могат да се научат. Има и такива, дето просто си им идва отвътре...
Извинявам се за офтопик-а!

Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 04, 2010 12:10 pm 
Аватар

Кола:

venko_mi написа:

48 - я кажи че съм дъртак ве :P

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа