Здравей Гост ( Влез | Регистрация )

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Екскурзия
МнениеПубликувано на: Сря Яну 24, 2018 12:53 pm 
Аватар

Кола: rover

Обичате ли да пътувате? Аз обожавам да пътувам и доста често с жената си правим екскурзии в чужбина. За рождения ден искам да я изненадам с една почивка. Дайте идеи къде да отидем?

Профил  

Заглавие: Re: Екскурзия
МнениеПубликувано на: Сря Яну 24, 2018 3:18 pm 
Аватар

Кола: Roover75 v6 150к.с.

Ние също обичаме да пътуваме!Миналата година ходихме за три дена до Сърбия-Мокра гора.Това е до границата с Босна.Много е красиво,Шарганска осмица-Теснолинейка която преминава през много живописни места.Дървения град на Емир Костурица.На 50-55км. е Вишеград в Босна и Херцеговина,фактически това е Република Сръпска(Босна е разделена на няколко области,една от тях е Република Сръпска)там може да се види Стари Варош,разходка с лодка по река Дрина,моста на река Дрина,и не на последно място вкусната скара която няма нищо общо с нашата по вкус и количество,за цената да не говорим!В ресторанта на Мокра гора поръчахме "Мешано месо за две особи",аз,съпругата ми,дъщеря ми ядохме и остана за в къщи(Нормално е да го сложат в кутия за "у дому")
В Могра гора отседнахме в Apartments Milev (945222024-andr.vvfr.5ygz.fres@property.booking.com .Вили алпийски тип дървени на два етажа,долу трапезария с кухненски бокс,баня с тоалетна,и камина ,горе две спални.В Bookig.com ще намериш и други места за настаняване.
Аз лично ти го препоръчвам!
п.п.и най-интересното няма цигани(освен по телевизията да пеят)

Профил  

Заглавие: Re: Екскурзия
МнениеПубликувано на: Вто Яну 30, 2018 11:29 am 
Аватар

Кола: rover

Благодаря ви за идеите. В Сърбия ще отидем лятото, но сега май не ми се ходи в чужбина, така че ще обмисля варианта за Хисаря.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа